| Gabriel920 a întrebat:

Salut, am 14 ani și dacă întrețin o relație sexuală pentru prima dată penisul meu își va schimba aspectul fizic (capul penisului va sta descoperit)?

Răspuns Câştigător
| NCristian a răspuns:

Bună Gabriel920, dacă vei face sex, nu ti se va schimba nimic. Ca să ai capul descoperit, probabil cum vrei tu, atunci trebuie să mergi la un doctor să-ti facă circumcizie. Circumcizie înseamnă că va trebuii ca doctorul să-ţi taie prepuţul(pielea ce este deasupra capului). Dar dacă poţi să tragi prepuţul ușor de pe cap, atunci nu e nevoie de o circumcizie, ești perfect sănătos?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la urolog, pentru ca tu s-ar putea sa ai FIMOZA daca acum nu ti se decaloteaza penisul. banuiesc ca la acest lucru te-ai referit, nu?

| Emilian65 a răspuns:

Da isi va schimba aspectul.

| alina2k18 a răspuns:

Da, se va schimba totalwinking de la 9 cm va creste la 10.1 cmwinking
CaPU' LA penis sta descoperit daca iti faci circumciziewinking

| Tpufan123 a răspuns (pentru alina2k18):

Vorba aia: "caPULA cutie"
Si are dreptate leiidinbanie8 laughing)
Si cred ca, pe langa circumcizie capul sta descoperit doar inauntru sau si afara daca il actioneaza manual, nu e decapotabila?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Se va umfla ca un balon si va exploda, ce dracu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnitule
Nu te apuca de sex mai bine

| ngllllll a răspuns:

Ai grija ca prin sex se transmit multe boli. Inainte sa te apuci de asta, gandeste-te ca poate sa iti fie fatal. Hepatita se transmite prin saliva doar, sa nu mai zic de bacterii, miile de specii de herpes, boli venerice. Ai grija. Mai bine te rezumi doar la romantisme.

| Gabriel920 explică (pentru ngllllll):

Știu asta, oricum mulțumesc!