| sunshine19680925 a întrebat:

Am fost astazi cu niste prieteni intr.un club, vreo 15 oameni in total si la un moment dat majoritatea au inceput sa cante karaoke iar eu cu inca un prieten ne.am asezat pe o canapea, mai intr.un colt. Am stat cateva minute de vorba dupa care prietenul asta al meu m.a luat in brate si m.a lipit de el. Am stat asa cateva minute, fara sa ne comportam de parca s.ar fi intamplat ceva dupa care eu m.am dus la baie si cand m.am intors iar m.a luat in brate. Stateam pe canapea imbratisati. Eu am fost prima care a parasit clubul iar la plecare m.a pupat pe obraz. De cand ne cunoastem ne.am inteles foarte bine. Ce credeti ca vrea de la mine? O relatie sau a fost doar prietenos. Astept pareri. :-) Fundita!

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Inseamna ca te place! Sunt sigur. Daca si tu ti-ai dori sa fi cu el, sunt sigur ca ai reusi.

4 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Este posibil sa fi fost doar prietenos, la fel cum este posibil sa isi doreasca ceva mai mult. Mai asteapta cateva zile sa vezi ce spune si daca mai face astfel de gesturi.

| Johny125 a răspuns:

Te place sigur...