| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Am o problema în familie

Am 26 de ani și nu am avut niciodată o iubita.pur și simplu nu am simțit nevoia... Iar de câteva luni mama și tatăl meu ma tot bat la cap sa-mi găsesc odată o fată

Chestia e ca eu nu sunt:
Gay,Homosexual sau alte chestii

Simt ca am o atracție pentru femei dar nu am acel chef, voința sa-mi fac o relație..Nu prea m-au interesat chestiile astea.(Nu sunt pe invers..simt ca îmi plac femeile dar pe o parte parca as crede ca eu nu am nici o orientare)

Nu pot sa zic ca din cauza aspectului nu am avut o relație.
Am multe caracteristici care îmi cresc curajul.

Sunt destul de înalt (189)
Nu sunt slab sau gras.
Sunt și blond.
Chiar dacă nu contează prea mult aceste lucruri.fac parte din mine și îmi plac.

Da pur și simplu nu am vrut eu sa-mi fac o relație.

Ce îmi recomandați sa fac?

Sunt cel mai mare din familie.
Mai am 3 surori care au 22, 24,25 și sunt toate măritate.

Eu ce pot face? M-am saturat de toate cerintele lor. știu ca pot sa refuz..am o vârsta totuși...și pot sa fac asta.dar nu vreau sa-mi stric relația cu părinții.

Ce îmi recomandați sa fac?

Sa-mi fac o relație?
Sa merg tot asa în viata?

Mai este cineva în situația mea?

Apropo.în acest timp nu am stat degeaba..adică. am casa mea, mașina mea..nu stau cu ai mei sau pe banii lor.

Dau funda la cel mai bun com.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le si tu ca esti gay si ai rezolvat problema, ca nu te vor bate la cap.
partial este cumva adevarat, odata ce nu esti atras de fete...

| Analex17 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai nu este, a zis asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Paula65Ioana a răspuns:

Ai 26 de ani, îi înțeleg si pe părinți tăi, dar si pe tine, chestia este ca trebuie da faci ce simți tu si să îți faci o relație când simți asta, când simți ca vrei o relație