| RazvanGandalf94 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare. Imi place enorm de mult de o fata,dar problema e ca noi suntem momentan in relatia de prietenie,iar eu nu stiu daca si ea ma place pe mine, din acest motiv imi este frica sa o intreb daca vrea sa fie cu mine deoarece daca nu accepta raman si fara iubita si fara prietenia ei.Ce pot face?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta fricosule, si te miri ca te tine pe post de prieten, fetele NU vor fricosi, ele vor baieti cu tupeu, dacxa vrei ca fata asta sa te bage in seama ca iubit fi mai tupeist, baga-i limba in gura

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Inca mai exista intrebarea "Vrei sa fii cu mine? ". Saruta fata!

| 0Andrew0 a răspuns:

O saruti.Nu ai nimic de pierdut ci doar de castigat experienta ori o fata frumoasa happy.

| thereisnothingleft a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa fie cu tine,lasa frica deoparte! Daca nu accepta, asta e! Cauti alta fata, doar sunt o gramada de fete la tine in oras, presupun! Nu merita sa stai dupa fundul ei, daca ea nu simte acelasi lucru!