| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare si am nevoie mai mult de raspunsul unei fete.
Daca un baiat are corp perfect, fata frumoasa, freza frumoasa dar are un dinte spart pe jumatate(am fost lovit cu o piatra acum 1 an) este vreo problema mare?
De obicei lumea cand ma vede ma tot intreaba dc nu imi fac dintele dar nu pot sa mi-l fac acum ci la vara si asta nu este problema, de foarte multe ori vad fetele ca se uita ciudat la gura mea (eu fiind o fire mai zambareata se cam vede din prima dintele spart fiindca este chiar in fata).
Unele fete chiar nu au vrut sa stea cu mine din cauza asta si este cam nasol, totusi la vara nu o sa mai am treaba asta dar pana atunci mai e timp...
Pe scurt: este o problema foarte mare daca un tip aratos are un dinte spart sau nu va intereseaza acest lucru daca el are celelalte caractere importante?

Răspuns Câştigător
| asdfghjhghkjj a răspuns:

Daca o fata te respinge din cauza asta inseamna ca era superficiala. dupa parerea mea nu conteaza cum arati atata timp cat esti amabil, de treaba si ai multe calitati bune. nu ar trebui sa te ingrijoreze chestia asta. si oricum, nu mai e mult pana la vara, iar raspunsurile negative de la fete pe acest motiv sa nu le pui la inima happypoate ai noroc si vei gasi o fata care sa te accepte asa cum esti pana s iti refaci dintele happy baftawinking

21 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

1) nu exista perfectiune
2) lasa pe altii sa te aprecieze
3) esti un cocalar (numa' alora le pasa de ''freza'')

Răspuns utilizator avertizat
| MangekyouSharingan a răspuns:

Mersi doamne ca tipul asta perfect si aratos nu e cu mine in zona ca de la vara in colo nu mai aveam eu nici o prietena happy

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Dfdgfdgfd, nu inteleg ce te-a apucat, te ce esti asa de rau sad? ce ti-am facut eu ca sa imi vorbesti asa? eu doar incerc sa ajut pe cine pot, doar nu ti-am indesat vreun raspuns de-al meu pe gat! sad

| Regizorul a răspuns:

Multumesc pentru raspunsurihappy oricum, pana la vara nu morbig grin

| SabbySabbynutza a răspuns:

Buna.Sincera sa fiu pe mine in proportie de 10% ma intereseaza cum arata un baiat mai mult conteaza caracteru. Nu mi se pare o problema sa ai un dinte spart mai ales ca la vara il faci ca nou!happyte pup:*

| ŜħadØwFcutPťParkour a răspuns:

Ba tu du-te la gara cu tot cu dintele freza si fata frumoasa ca daca bag acu pumnul prin site pun pariu ca te vad mort.
Tu ai luat miss printre fete ma "dinte nebun"!

| Rts123123 a răspuns:

Mie nu mi se pare. Acele fete sunt superficiale dupa parerea mea.

| natalia886 a răspuns:

Pe mine nu m-ar interesa asta este doar o problema care va disparea nu e vina ta ca ai dintele spart si nu totul se rezuma doar la frumusete dar pe mine nu m-ar interesa.

| roshkitza a răspuns:

Nu stiu in ce masura te va ajuta ceea ce ti-am zis sau in ce masura vei vrea sa citesti ce am scris, da in fine, am incercat sa te ajut si sa spun cum vad eu lucrurile!winking

Draga domnule aratos cu un dinte spart si freza frumoasa, stiu ca asteptai raspunsul unei fete dar nu m-am putut abtine. Eo in calitate de baiat iti spun urmatoarele:
Daca o fata te vrea pentru felu in care arati, aia atat te si tine. E super bine daca esti frumos fizic, asta fiind un dar de la Dumnezeu, dar repet: nu folosi asta ca sa atragi fetele pentru ca nu vei avea nici o relatie serioasa in felu asta.
Si nici daca fata are "ambalaju" bun nu inseamna ca i se de treaba... si ca merita sa fie iubita ( asta a sunat cam urat )
asa ca gandeste-te bine manwinking

| Larii20 a răspuns:

Daca ai un dinte spart in fata... iti dai seama ca nici unei fete nu`i place asta. pana cand nu iti faci dintele, nu cred ca o sa ai parte de compania unei fete. ( parerea mea happy )