| xEmiliano a întrebat:

Salut, am si eu o problema happy Sunt impreuna cu o fata, avem impreuna 4 luni, avem 16 ( Stiu ca pare o prostie ceea ce o sa urmeze sad ) dar,cum fac si eu sa o indemn sa facem sex,pentru ca ea chiar nu vrea, spune ca nu se simte pregatita si sa o facem cand simtim ca e momentul.Ce sa fac? Rog seriozitate si fara "caterinca" ieftina, ca nu castigati nimic prin a rade.

12 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Daca spune ca nu-si doreste sa faca asta, ar trebui sa o lasi balta. La urma urmelor, e decizia ei. Iar daca tie nu-ti convine, gaseste-ti pe alta.

| neutrino a răspuns:

Fata are dreptate, iar daca tu nu poti astepta esti liber sa-ti cauti o fata care este pregatita.

| Fatamuntilor a răspuns:

Se pare ca nici tu...
Lasa fata sa-si vada de treaba daca tu pentru asta traiesti! Sau sa astepti momentul cand va fi pregatita (cam doia ani).

| ywar a răspuns:

Prietene, e foarte simplu. O inviti la tine, (sanchi!) sa vedeti un film. Ai si tu ceva de baut in casa mai fin? Ii bagi ceva sub nas... nu-ti face griji nu e pretentioasa si pe urma cand e mai ametita o iei la ture. Cum tu esti virgin probabil, si nu stii nici cum e treaba cu protectia si prezervativul (nu-ti trebuie asta!) in cazul in care ajungi sa o pontezi vei termina in ea pentru ca totul va fi foarte rapid. Fata se va trezi "embarazada" in ultimul hal si te va acuza de viol. Epilog: Platesti pensie alimentara si faci bulau.
Ba baiete, uite ce te sfatuiesc eu... lasa dracului sexul si du-te la scoala. E cea mai buna metoda pentru tine de a-ti reprima instinctele animalice.

| Alcyon a răspuns:

Las-o in pace daca nu vrea.

| Hakuouki a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, am asa o dorinta de a-mi bate joc de tine, dar n-am s-o fac. Daca tii la ea, nu o fortezi si astepti, daca nu, esti liber, oricum aveti 16 ani, nu va veti cununa maine poimaine, vrei doar s-o...si nu ma lua pe mine cu nu, vad ca obsedat esti, nu-mi arata ca esti si ipocrit.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Vine de buna voie sau obligat fortat la tine, da-i sa bea ceva si îi spui ca daca mai are temeri nefondate, te duci la o prostituata si gata, pai ce e asta tu ai 4 luni cu ea si deja face figuri.Ori se **** ori gaseste pe altcineva.

| piticelm a răspuns:

Iesi ma de-aici! Ai dreptate, nu vom castiga nimic prin ras.Tie Dumnezeu, tot nu iti va oferi inca un pic de creier.Trist.

| xEmiliano explică (pentru piticelm):

Si se pare ca degeaba imi bat capul cu oameni ca voi,unii aveti mai putin creier decat trebuie! Tu nu imi spui mie ca nu am creier, cine esti tu sa judeci oamenii, nu sunt virgin oamenilor, dar n-am mai avut parte de o astfel de fata, am avut parte doar de "usuratice" so keep calm and *** yourselfwinking

| piticelm a răspuns (pentru xEmiliano):

Problema este ca nu tu iti bati capul cu noi, ci noi cu tine.Pentru ca tu ai o lipsa acuta de creier, deci nu ai cum sa-ti bati capul cu noi, nici daca ai vrea, nu ai avea cum. Vorbesti de parca ai fi cine stie ce barbat.Tie abia ti-a rasarit, nici nu stii cum sa ti-o tii si vorbesti de lucruri mari.Pe bune? mai ''barbatele'', du-te la scoala si lasa barbatii sa-si faca treaba.Nu te mai gandi cum sa convingi pe cineva sa faca sex cu tine! Daca ea nu vrea, e clar ca nu ai nimic atragator si probabil se gandeste si ea ca ar fi pacat sa-si inceapa viata sexuala cu unul ca tine.Ar fi o rusine.

| eduard1 a răspuns:

˝spune ca nu se simte pregatita si sa o facem cand simtim ca e momentul.Ce sa fac?˝
Aşa să faci! Să faci cum spune ea! Dacă spune că nu e pregătită înseamnă că nu e pregătită şi gata.

| hädÿsë a răspuns:

Pai si ce nu iti este clar? happy Fata nu e pregatita, nu ai cum sa o convingi pentru asta. Daca tii la ea, fii alaturi de ea asteapt-o happy Daca nu, n-ai decat sa te duci la alta. tongue