| EusinumaiEu_5843 a întrebat:

Salutwinking. As vrea sa stiu si eu daca mai exista vreun baiat care sa nu se uite numai dupa sani si fund? Ma refer la cei mai tineri de pana in 18 ani. Cel putin la mine in oras toti baietii se uita numai dupa astawinking. Daca nu ai sani sau fund nu te alege nimeni.Asa am observatlaughing funda unui baiat care imi da o explicatie interesanta si imi dovedeste ca are sentimente adevarate pentru o fatawinking

Răspuns Câştigător
| xellos a răspuns:

Da de exemplu eu.Pentru mine conteaza mai mult personalitatea ei decat formele ei.Degeaba are sani si fund daca nu ma pot intelege deloc cu ea. As vrea ca la fata iubita sa vad acea sinceritate in ochi si gingasie si sa o iubesc cu adevarat si sa nu fiu atent la formele ei.

11 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Nu am explicatie. dar eu logica simpla. Daca o fata. are sani. fund. si sa mai imbracat si destul de sumar. mergand pe strada, ea are un scop! sa atraga privirile sexului opus... sa arate ca are. Cat de barbat sa fi, tot tragi o privire, ca doar nu esti gay!
Acum depinde de cum o priveste. Daca se holbeaza la ea si incep sa ii curga balele. e nasol. e tipu de baieti Slabi, care nu pot intra in vorba cu o fata, se cred inferiori tare.

Sau poate decat o priveste in fata, cand trece pe langa ea. Si isi continua drumul, sau intra in vorba cu ea, ca i se pare interesanta.

Sani si fundu sunt la o fata. ceva in + ca sa atraga, dar nimic diferit.

Acum, multi prefera sa se holbeze la asa ceva si sa critice.
Nu cred ca ai cunoscut toti baietii din oras sa stii ca sunt asa!
Nu sunt asa toti, adica nu stau sa se holbeze, multi actioneaza. Dar asta depinde de gusturi, ce prefera fiecare. Intradevar, o fata de genu e atragatoare.

Sentimentele nu se vad decat in timp, nu dupa ce "v-ati cuplat" si dupa 1 saptamana, sex! sau merge si asa in caz ca fata. vrea aventura si atat!

| Marijuana a răspuns:

@Joky te asteptam peste cativa ani cu un raspuns la intrebarea asta, sa vedem daca atunci mai ai aceeasi parere laughing.

Asa sunt toti oh go onjjj, daca mai gasesti unu care sa nu se uite la fund si tate mare chestie ar fi.

| bombolinna a răspuns:

Sunt total de acord cu tinelaughing. Majoritatea baietiilor pe care ii cunosc nu se combina cu o fata daca nu e "dotata". Mai intai se uita la sani, fund si abia pe urma se uita la frumusetelaughing

| liveforsport a răspuns:

Nu cred ca exista vreun baiat care sa nu atraga tentie fizicului, sigur ca mai exista si de astia, insa rari...big grin

| Arh123 a răspuns:

Buna! Pai daca iubesti o fata cu adevarat nu conteaza sanii cat de mari sunt sau fundul, la cei care astea ii atrag ei sunt doar profitori profita de tine dar mai exista si baieti care nu conteaza sanii la el conteaza felul tau de a fi comportamentul si mai ales iubirea ta fata de el astea intr-o relatie si voi nu ar trebui sa va uitati la muscki unui baiat ce sa-i ceri pana in 18 ani si inca ceva baetii pana in 18 ani asa gandesc" -Ma uite la asta ce bina eee hai pe langa ea ca poate poate i-o dam " asta e in mintea lor bine iteles ca si im mintea mea afost de astea dar s-au scurs repede chit ca am 15 ani!

| ozana_6012 a răspuns:

Depinde de persoana, nu toata lumea e la fel, sentimentele conteaza mult

| aleerawr a răspuns:

Mai sunt si baieti care nu se uita doar la asta. Dar in cea mai mare parte tatele si fundu e toata relatia,(13-18ani)si daca ii dai p#$^@ atunci...e trofeul smug laughing). Probabil n-ai cautat unde trebuie.Ai sa gasesti.

| Joky a răspuns:

Eu tin la sentimente chiar mult pentru ca aceste aspecte fizice in timp se duc dar dragostea si pasiunea raman pentru totdeauna la fel si amintirile frumoase.
PS: am 14 ani.

| Bogdan1998 a răspuns:

Iti explic eu mai bine ca sunt baiat si inteleg toate astea. Baietilor nu le pasa de cum se compoarta fata sau fetele, depinde. Lor le pasa nu mai de ce ai zis tu dar asta pentru ca hormonii lor le cer asta, pur si simplu. Eu chiar cred ca o fata nu e numai sani si fund sau alte zone ale corpului. Femeia este ceva deosebit, fara fete planeta nu s-ar mai rotii laughing oricum toti baietii ar trebui sa se uite la persoana de dinauntru nu la sani si fund laughing oricum asta da impresia ca acel baiat nu este maturizat. Asta este... oricum pentru un baiat si sanii si fundul este important nu stiu de ce... asta este firea barbatului.

| relax22 a răspuns:

Eu recunosc ca mai intai studiez o fata din priviri (de jos pana sus) indiferent de forme vorbesc cu ea deoarece caracterul poate fi diferit. Mai bine ies in oras cu una fara forme decat cu o "siliconata" care nu stie nici sa vorbeasca si ma fac si de ras cu ea...dar exista si cazuri invers fete nedotate care te fac de ras si fete dotate care ai ce sa le ceri parerea mea.

| iulistar112 a răspuns:

Normal toti numai la asta se uita daca nu ar fi sani si fund asm muri de plictiseala si cati ani ai? de te intereseaza asta