| Dulcika28 a întrebat:

Heii TPU! Imi place de un baiat, problema e ca el nu ma place pe mine, lui i plac fetele cu sani si fund iar eu nu am asa ceva. Stiu ca,, dragoste cu sila nu se face" da dati-mi macar un sfat ceva, ca sa se uite putin la mine sau macar sa intre in vorba cu mine. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Immortal69 a răspuns:

Eu zic sa cauti un baiat care sa te aprecieze pentru ce esti nu pentru formele tale, dar poti sa intri in vorba cu el poate te va placea si asa.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu crezi ca el merita atat de mult, atunci ia toate masurile necesare si mareste-ti cel putin fundul, daca sanii nu poti. Dar si asa, exista un risc: daca dupa tot efortul tau, el isi va schimba "placerile", si-si va dori numai fete cu fundul si sani mici, ce te faci?

| sowhatt a răspuns:

Pai intra tu in vorba cu el.

| AnoOo a răspuns:

laughing De unde stii tu ca ii plac fetele cu sani si fund? laughing Mai mult ca sigur sunteti in generala (vreo 14 ani) e normal sa se auda asa ceva despre el laughing hormonii aia. Poti sa il cuceresti si prin dragalasenie! Baga-l in seama.

| Dulcika28 explică (pentru AnoOo):

Stiu ca ii plac fetele cu forme pentru ca 3fete de ma mine din clasa au asa ceva si mereu le spune ca sunt sexi sau cand stau intr-un anume fel zice,, o vai ce pozitie sexi ai", sau,, ce draguta esti azi" si le si ia in brate! Doar pe ele atat! Mersi oricum, o sa incerc sa ma bag in vorba cu el.