| anonim_4396 a întrebat:

azi a trecut o etapa din viata mea, adica nu mai sunt virgin, povestea incepe ieri cand vecinu meu de 18 ani jumatate zicea sa merg azi la el sa jucam poker, la care un alt prieten imi zice la ureche : -Asta iti aduce o femeie!, in fine, nu am crezut, pana azi cand ma trezesc la 9:30, mananc si apoi ma suna respectivu vecin ca cica sa vin la poker, i-am zis ca vin dar nu m-am dus asa ca peste 15 minute ma suna din nou si imi zice sa vin, de aceasta data m-am dus si cand intru la el in casa mai erau inca 1 baiat si el, ascultau muzica si fumau, intre timp imi zice ca ma adus sa f**t, i-am zis ca nu are cum! dar mi-a arata adidasii si geanta respectiveia, in fine, imi da un prezervatic durex clasic(din cate am citit pe el), apoi mai apare alt prieten din casele apropiate, eu am crezut ca este o farsa, dar cand se oprea muzica se auzea cu scartaia patul din camera vecina, iar apoi apare un tip de 16-17 ani din acea camera care spune ca cica e terminat, ca a spoit-o! si se duce la baie, dupa 2 minute de acolo iese o fata, la care eu am mir si ma gandesc ca asta nu a glumit! apoi imi spune ca tu urmezi(adica eu)! nu am scahimbat decat cateva vorbe cu respectiva fata Ruxandra, iar ei iesisera afara sa fumezi acolo, intre timp el imi spune sa intru in camera cu ea, intr-un fianl intru si vorbesc cu ea cam 15 minute, singuri in camera, apoi apare el si ne vede ca doar vorbeam, asa ca ma scoate afara, vorbeste ce vorbeste cu aia, si dupa aceea ma pune sa intru din nou, intru si ea tocamai se dezbraca, ma dezbraca si incepe sa mi-o..., ea avea numai 15 ani fara o luna(cand am vazut-o arata de 16-17 ani), dar cica a inceput sa faca asta din clasa a6a, era fata desteapta din cate am vorbit cu ea, dar ma miram cum a ajuns aici, am aflat si asta, intre timp am facut cate ceva, si momentul a trecut, dupa aia au mai intrat in acea camera vecinul meu si unui dintre prieteni, ma gandeam apoi: fata asta a >>st 5 baiati in cateva ore! eu plec acasa pentru ca trebuia sa plec la scoala, dar eu au mai ramas acolo si am aflat ca au facut-o in 3! eu am dormit pe banca azi la soala. De facut nu facea asta pentru bani pentru ca nu a luat niciun ban, nici pentru placere din cate am vorbit cu ea! acum nu stiu de ce facea asta? se poate intamla ceva cu mine daca am 16 ani jumatate? vorbesc destul de deschis cu parintii, credeti ca ar trebui sa le spun despre ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai... daca te-ai protejat nu trebuie sa iti faci griji, nu cred ca e neaparat nevoie sa le spui parintilor tai despre asta ca doar esti baiat si totusi tine de intmitate dar daca chiar doresti, spune-le;
Sa nu uiti niciodata sa folosesti prezervativul, pe viitor daca o mai faci, pentru.ca te poti alege cu niste boli `de toata frumusetea`.
Asta e, ai trecut la o noua etapa a vietii tale, e ceva normal, nu trebuie sa iti faci griji, ai mereu grija cand, cum si cu cine o faci; acea fata nu o facea asa fara motiv, iti dai seama, sigur o facea pentru.bani sau din placere, ca doar nu cred ca a fortat-o nimeni, pacat de ea.

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da' tu trebuie' să dai raportul părinţilor?! Iaca.
Te-ai protejat, nu păţeşti nimic.
Cât o priveşte pe fătucă, dacă ea nu face nimic să iasă din asta, tu ce-ai putea face? Există un slogan foarte bun: "Ajută-te ca să fii ajutat".
Dacă ei îi place... vezi-ţi de treabă.
Spor!

| madalicious a răspuns:

Ohooo... Cel mai bine ar fi sa nu le zici parintilor, daca te intreaba zi-i ca ai facut cu alta fata, in niciun caz cu o... prostituata, ca or sa-ti faca scandal indiferent daca sunt sau nu intelegatori.

| irina20 a răspuns:

Nu inteleg de ce sa le spui parintilor tai...ca ce chestie?
Ar fi fost mult mai frumos sa fi facut sex cu cineva de care esti indragostit, nu cu una care-i o mare curBa.Bafta ta, ai spus ca ai avut prezervativ, l-ai folosit?

| 2696 a răspuns:

Ori pur si simplu e curva si nu vrea sa recunoasca ori face asta dintr-un motiv cand patesti ceva foarte neplacut te refugiezi in ceva iar ea s-a refugiat in sex... poate ca nu ar trebui sa fi mai mult decat un prieten cu ea si s-o intelegi pentru ca tu ar trebui sa ai o relatie stabila si asa sexul ar fi mai frumos pentru ca ar fi si sentimente...parintii tai vor crede lucrul asta unul oribil asa ca mai bine nu le spui dar te poti apropia tu de fata aceeahappy

| karellen a răspuns:

Acum un numar de ani, cand aveam si 16 ani, o poveste ca a ta m-ar fi socat. in prezent...nu ma mai mira nimic.

| AnAiLuI a răspuns:

Este raspunsul tau nu stiu ce sa zic big grin
dar trebuia sa o **** pe aia pe sistemhee hee

| MarYoBenucci a răspuns:

Frate spune`mi si mie unde sta tov tau sa vin si eu laughing

| MarYoBenucci a răspuns:

Am uitat sa precizez ca am vre`o 40 de prezervative akas laughing nu glbig grin

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Si nu iti pare rau ca ai facut-o ca o prostituata?

mi-ar fi si scarba

bleax

Clar o face ori pentru bani ori pentru placere...insa mai mult pentru placere cred...ca nu cred ca is prietenii tai miliardari sa ii dea nu stiu cati banirolling on the floor

| julia_2451 a răspuns:

C prietenii cretini ai!

| danutzzz1992 a răspuns:

Mai ce sa zic, ca si multe din comentarii nu prea ma socheaza experienta, in ceia ce priveste gagica e una din doua ori pentru bani ori pentru placere. Parintii: oricat de intelegatori ar fi, nu cred ca e bine sa le povestesti, totusi era mai frumos daca o faceai pentru prima data cu persoana iubita si povesteai cat de romantic ai fost u, o astfel de experienta zic eu merita fiind prima, fiind cu iubita, poate si la timpul potrivit merita zic eu povestita, poate chiar si zisa si parintilor daca sunt intelegatori!

| LittleLittleMarmaid a răspuns:

Hmm...Nasoala poveste.Depinde de ce parinti ai...
Si in legatura cu fata...presupun ca e lunga povestea pentru. care face asta.straight face
Numa bine.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce motive ar avea, dar n-am cuvinte.de fapt, nu stiu ce ma mai mir? in zilele noastreoh go on. N-ai ce patihee heedaca zici ca ai folosit prezervativ.Decizia iti apartine daca le spui sau nu alor tai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poveste interesanta chiar si aia e panarama daca a facut cu atatia baieti chiar e (am zis mai sus) eu imi mentin virginitatea si am 19 ani si daca pe mine vecinu miar zice sa o f, t pe fata cutare nas faceo prefer sa raman virgin pe viata opinia mea nu stiu cine mai e asa dar putine persoane sunt ca mine fara chef de sex (nu-s gay dar nici sexul numi atrage atentia) stau singur in casa si imi ocup timpul cu treburi atat in casa cat si la munca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am folosit happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Np am 16 ani juma si nu am avut parte de experiente din astea... unde iti gasesti "tovarasi" sa imi trag si eu o pereche //nu de alta dar devin fustrat laughing. ps:nu imi vine sa cred ca am 16 ani si sunt virgin straight face mdea vara asta ma pun pe trebuie sa fiu in trend big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-are rost sa te apropii sentimental de ea ca e deja o p... si merge si cu altii mentine contact doar ca niste amici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor azi am vaut ce au facu prietenii mei dupa ce am plecat, se filmasera si am vazut la unul dintre ei, mi-e si mila de ea, erau 3 si cate si mai cate faceau, asa ceva numai in filmele porno mai vezi, de apropiat de ea nu se pune problema, nu vreau sa am vreo legatura cu ea, se vede ca e facuta pentru asta si ii placea cea ce facea, deci de ce atata stres!? mi-a zis ca avea ca avea ceva experienta dar era si fata desteapta, apoi dupa cand am plecat la scoala am mers cu acealasi autobuz(coincidenta), si parea ca noua, dar dupa ce vazusem filmuletul acela ma gandesc ca a rezistat bine, asta e! fiecare isi alege drumul in viata! l-eam zis parintilor, mama : -Unde? cand? in ce fel? mai bine mai asteptai si o faceai cu una pe care o iubeai! dar daca s-a intamplat asta e! ai grija sa te protejezi si vezi cum imi aduci vreuna pe cap! tata: -Bravo ma! sti si tu cum e! rolling on the floor