| kiril a întrebat:

Daca ejaculez repede la masturbare(1 min), tot repede voi ejacula si in timpul actului sexual cu prezervativ?

8 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

@pink ba din contra,va rezista prea multlaughing dar nu e indicat sa faci asta,ca o sa-ti moarawinking Depinde de starea sufleteasca, daca esti ingandurat... daca esti suparat, stresat...o sa se termine mai repedehappy daca esti relaxat si te simti bine o sa fie mistolaughing

| n30x a răspuns:

Nu neaparat depinde de starea de moment si de fata big grin

| ioska a răspuns:

Aham
incearca durex performa sau ceva spray din sexshp si nu mai ai treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| NuTzIk a răspuns:

Sigur ca nu...cu przv 2 min. iti va lua :d
Glumesc...de obicei cu prezervativ actul dureaza mai mult...dar daca o sa te mai masturbezi in continuu des, nici 30sec. nu vei rezista.Bafta!

| bogy93 a răspuns:

Nu tati. poti sta si`o juma de ora sau ceva.