| whousidk a întrebat:

Imi place de o fata din clasa iar la ora de sport a aflat ca o plac si nu am gandit si am fugit de ea dar mai am un prieten care "concureaza" cu mine pentru ea cum pot sa ma revansez fata de ea sau sa o fac iar sa mai vorbeasca cu mine?

3 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Ai fugit?rolling on the floor)))))))))mor rolling on the floor)))))))

esti jalnic, iar ea vazand asta, nu mai ai nici-o sansa la ea love strucklove struck

| artmosfera a răspuns:

De ce ai poză cu o tipă la profil?

| Neamiticahfdn a răspuns:

Cum sa fugi ma...Acum te duci la ea si zici ca-ti place de ea si gata, sau daca esti timid ii scrii pe Facebook sau ceva, si daca te va refuza asta e, ramaii la lab.a