| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Voi cand va alegeti, cautati o prietena (iubita), cum alegeti? Adica ce conteaza pentru voi?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul unei relatii de conjunctura in primul rand in functie de aspectul fizic dar mai ales de ceea ce este dispusa sa-mi ofere in clipele de tandrete.

| LoveSleep a răspuns:

Nu caut o prietenă.
Dacă îmi place o fată e întâmplător, nu pentru că stau toată ziua și notez pe foaie "Asta ar fi bună, îi dau un 8.50".

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

Băieții sunt puțin mai diferiți decât fetele.
Fetelor de obicei li se pune pata pe un băiat și va încerca orice să-i atragă atenția.
Băieții sunt mai diversificați, unii dacă nu majoritatea se îndrăgostesc de o fată numai după zâmbetul și gesticulațile lor, deci nu e nevoie la băieți neapărat să-și aleagă ceva de la început, își vor "alege" pe parcurs dragostea, dacă aceștia primesc semne.

| GoodDay9 a răspuns:

Conteaza aspectul fizic pentru mine,in sensul sa aiba un aspect fizic placut,sa fie draguta,nu vreau o miss, dar sa fie placuta la fizic, nici slaba/nici grasa, sa aiba forme, sa fie atletica.Nu sunt eu vreun David Beckham, dar tin la aspectul fizic, asta ma atrage la o fata prima data, dupa restul.

| GoodDay9 a răspuns (pentru GoodDay9):

Poate sa fie ea cea mai desteapta, sa aiba cultura generala, daca nu e placuta la fizic degeaba...

| anonim_4396 explică (pentru GoodDay9):

Sa stii ca ai dreptate, asa este si la mine in legatura cu aspectul fizic. Cred ca e o,, adevarate filosofie'' cu acest subiect fara final... happy

| Cosminmirica800 a răspuns:

La fata si la caracter... daca e proasta direct la tate si cur... daca e frumoasa si desteapta la fata happy