| Mihai_7107 a întrebat:

Salut la toti! Cine poate sa ma ajute PLS! Imi place de o FATA si de nespuse ori ma gindesc la ea, nu stiu cum sa o cuceresc Invatam in aceeasi SCOALA ea e mai mica cu 1 an ca mine, de multe ori ne salutam parca face niste priviri cu un zimbet frumos. Nustiu cum sa ma apropii ea imi PUSE un coment la un site pe FOTO mea eata ce aa scris "Mmm.frumushel)). poza e super). tine-o asa si mai departe))" Inca ea crease o foto "SPUNE CE SUNT EU PENTRU TINE" erau multe puncte am ales vreo 5-4 DAR mi-a fost rusina sa il pun pe cel mai princimalu TE IUBESC am scris, ea nu degeaba mi-a spus cred ca sa fac asta cind ii screeam comentarii sau ceva de genul acesta ea imi raspundea sprin smile Inimioare, Sarut Citeva cuvinte frumoase etc. spuneti-mi vreun ajutor cum pot sa o cuceresc Ea se comporta parca frumos! destul de normal cu mine in ++ PLUS++ Ca preetena ei cea mai buna e cu mine intr-o clasa Nici nu stiu ce as putea face dati-mi vreo idee PLS PLS spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-i spui ei personal toate sentimentele tale, sa-i reciti apoi niste versuri frumoase, sa-i daruiesti un trandafir, dupa care sa-i saruti mana(punandu-te in genunchi). Sigur va merge! Te pup!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Shinen a răspuns:

Buna!
Intra in discutie cu ea. Daca nu poti fata in fata, atunci macar pe messenger.
Pa, pa.

| VisinaDinVisinata a răspuns:

Pan' la urma care varianta ai ales? big grin

| Mihai_7107 explică:

Oleaca sun acus clasa "10" Si cam o trecut vremea de copilas!