| AnOrdinaryGuy a întrebat:

Salut Lume!happy Am si eu o nedumerire sau ceva de genul.Deci a cam venit vara, si habar nu am cum sa imi iau parul de pe picioare.Adica imi e super rusine sa ies afara in pantaloni scurti.Am mult par pentru varsta mea.(13)Am incercat acum 1 saptamana sa iau putin cu bigu,dar ori imi fac cateva rani, ori creste super rapid.Adica am luat putin din spate si in vreo 2 zile deja a iesit putin inapoi.Chiar nu stiu ce sa fac.

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca esti baiat, lasa-l sa creasca. Un barbat daca nu are par pe picioare, nu este barbat cu adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Putini sunt maimute.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Nu doar maimutelor le creste par pe corp. Pilozitate la barbati indica virilitate.

Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Este dreptul tau sa iei in considerare sau sa-i acorzi chiar si o minima "valoare" fitelor si "cugetarilor profunde" emanate de mintea unei "pisi" sau "piti". Eu nu ma cobor la mintea lor.

| peperonies a răspuns:

Daca esti baiat si te epilezi pe picioare sa nu uiti sa te epilezi si la ****.

| Lawliet14 a răspuns:

Ce par poti sa ai la 13 ani? Lasa-ti parul de pe picioare, doar esti barbat. Cand o sa ti-l iei, o sa ti-l iei cel de pe piept si spate. Numai fotbalistii se rad pe picioare ca sa nu se infecteze sau metrosexualii. Habar n-ai ce greu de intretinut e mai apoi iar noi nu suntem femei. Plus ca va creste si mai mare si va trebui sa il razi deci frecvent.

| Zabbyel a răspuns:

Exista sau mai exista o crema de face capu chel... poate merge si pe picioare(sa numai creasca par)... mai intereseaza-te

| scorpiaX a răspuns:

Cu ceara... merge repede si nu doare asa de tare

| DJBlade69 a răspuns:

Hmm...ai incercat cu o masina de ras?