| Petrika_5696 a întrebat:

Salut m-am inervet pe prietena mea si am baut mercurul din trun termometru ce pot sa patesc imi spune cineva?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ajunge la inima si vei muri in instant.

| shtephie a răspuns:

Cred ca glumesti oh go on

| anaid a răspuns:

Mananca multe merelaughing
Consumul de mere favorizeaza eliminarea mercurului din organismlaughing
Cum ma sa te omori pentru cineva care nu te merita?

| lOllipOp a răspuns:

Oare ai murit?:-s

| spad3r a răspuns:

Du-te la doctor. E foarte periculos. Poti si muri big grin

| Available a răspuns:

Foarte interesant... o intrebare foarte stupida.Fii sigur ca noi te credem 100%.

| dani_3310 a răspuns:

Daca ai fi luat erai mort hai lasa faza asta mah

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Esti un pro_st daca tu consideri ca se merita sa mori pentru o pa*asuta. laughing aia face ce vrea din tine te distruge iar tu in loc sai dai papucii recurgi la gesturi de acest fel PENI_BILL

| DaDaAndrei a răspuns:

Imposibil...trebuia sa fii mort

| DaDaAndrei a răspuns:

Yo cred ca ai inceurcat termomentrele ai baut din cel cu alcool nu cel cu mercur laughing

| CAMELEON07 a răspuns:

Crek esti nebun la kp...cum sa bei mercurul mah...laughing
Grija mare si mergi la doctor...

| StillLoveU a răspuns:

Deci nu stiu c termometru ai dar sa stii ca nu cred ca ai baut mercur ti-au vandut alceva. in locul tau as merge la opc sa l fac reclamatie laughing. sau poate ca p tine t afecteaza in alt mod din cate vad nu stii sa scrii si nici sa t exprimi corect. deci mai rau de atat nu ajungi tongue

| CATALINA_2480 a răspuns:

Nu ai murit nici acum?

| NanaXOXO a răspuns:

De ce toate intrebarile tale sunt despre metode de sinucidere?!?!?! Ori ai probleme psihice grave ori nu ai ce face si pui intrebari fara sens pe acest site. Si varianta corecta de la ''inervet'' este ''enervat'', si se scrie ''dintr-un''! Macar invata sa scrii, sa ne demonstrezi ca iti folosesti neuronii si macar fa misto de altii intr-un mod inteligentwinking

| CudiDaKid a răspuns:

Cel mai rau lucru care ti s-ar putea intampla tie. e sa ramai la fel oh go on

| darkelf45 a răspuns:

O asta-i mortu ala de la cimitir.are si net spune-i Lui Dumnezeu salutari din partea mea

| Schoompika a răspuns:

Am eu o explicatie logica: fiindca mercurul omoara oameni destepti nu pe cei cu creier care sta de decorlaughinglasa prostiile astea si citeste mult poate vei invata si sa scrii

| Schoompika a răspuns:

Si apropo se scrie:enervat, dintr-un, m-am. tu nu stii sa scrii? la toate intrebarile tale ai scris multe cuvinte gresit

| Gheorghiță_9226 a răspuns:

Mai traiesti? Substanta e mortala amice, grija mare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam prost ...cum sa bei mercur pentru o fata si sa mori oricum eu nu te cred trebuia sa fi mort

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde scrii acum`?
din coparseu?laughing
esti boland la cap copilee

| sherbanul a răspuns:

Singtomele nu ezista rolling on the floor

| Petrika_5696 explică:

Astazi am ingitit mercurl am vreo 4 ore dar nimic singtome nu am

| Petrika_5696 explică:

Nu glumesc inca n-am murit nu am nici o singtoma

| Petrika_5696 explică:

Oameni buni nu mor de ce mercurul n-are efect la om

| SoNyA_1570 a răspuns:

Ii de ajuns sa iti ajunga pe limba si mori
daca il luai in gura erai mort