| RoBeRTinN a întrebat:

Salut
Mă doare capul penisului si este lipicios dacă pun mâna pe el..Credeți ca e o infectie sau din cauza ca ma masturbez? Funda.sad

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Este din cauza ca te masturbezi in esces si nu-ti speli penisul dupa fiecare masturbare.

| RoBeRTinN explică (pentru Emilian65):

Ai sa mori tu? Daca e sa ma masturbez, o fac cand sunt ambii parinti plecati de acasa ceea ce se intampla la o saptamana jumate, si ba da ma spal.Dar am rezolvat problema.

| Emilian65 a răspuns:

Ma bucur ca ai rezolvat si iti urez multa sanatate si sa nu se mai intample ce ti s-a intamplat.

| CLCQ a răspuns:

Igiena in primul rand. O posibila infectie in al doilea rand. In randul ZERO ( prioritar) o vizita la dermatolog.