| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala acum 3 luni-tin sa precizez am facut-o neprotejat- si de atunci, am observat ca am o scurgere ciudata, de culoare galbuie, si vascoasa.Si pe deasupra, cu un miros neplacut. Fetelor, vi s-a intamplat? O sa ma duc oricum la ginecolog, dar vreau sa vad daca s-a mai intamplat cuiva, si vreau sa stiu ce poate fi.Va multumesc

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare o infectie cu Trichomonas.

| StropiDeDor a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si mie, doar ca eu mai am si o durere in dreptul ovarului.doctorul mi-a dat tratament pentru infectie luna trecuta, dar vad ca acum durerile si secretia au revenit.
o sa merg si eu din nou la medic.

| crazygirlyo a răspuns:

Poate fi si o simpla infectie.cat si una putin mai complicata. oricum du-te cate mai repede la ginecolog!

| georgy_7464 a răspuns:

Poate fi o infectie urinara, dar cel mai bine consulta medicul.Sanatate