| Sinchevici_Maria_1987 a întrebat:

Salut,am mare nevoie de voi acum.
Cum credeti care este cea mai grava problema din lume si de ce? Va rog sa ma ajutati am nevoie urgent de un raspuns. Daca ceva scuzati de categorie dar stiu ca aceasta este cea mai populara.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rautatea, de acolo porneste lacomia, indiferenta de clase sociale bogati - saraci, infidelitatea, neincrederea si razboaiele - saracia.

| anad a răspuns:

Dorinta de imbogatire cu orice pret: repede, mult si ieftin (calitativ). Un fenomen cu consecinte evident foarte nocive privind viata sociala, sanatatea oamenilor si degradarea mediului inconjurator.

| Wehrmacht a răspuns:

Religia.De la ea a pornit o mare parte din ura, prostie, ignoranta si sclavie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o problema grava generala.O fi categoria cum zici dar postarea ta nu poate ramane aici.O seara buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai grave sunt:
-prostia
-rautatea
-saracia
-ignoranta

Răspuns utilizator avertizat
| eviltwinnn a răspuns:

Avansarea tot mai rapida a tehnologiei.

Răspuns utilizator avertizat