| Dragan_Costi_1998 a întrebat:

am 13 ani,si imi place de o vecina mai scunda,desteapta, frumoasa, de 18 ani.
Ii zic ursulet si ea mie urs, o plac mult, tin la ea...dar sunt prea mic.Imi puteti da un sfat sa vad daca ma place sau ceva,seara cand e mai caldut afara stam amandoi,vorbim deschis, si mereu aproape adoarme la mine in poala sau pe umar.
Va rog ajutati-ma, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ScortSyndicate90 a răspuns:

Frate, ar trebui sa te duci la ea sa ii zici ceva frumos! Dar lasand la o parte orice alt ceva, no hate, dar ai grija sa nu te ia Lord Gabriel in primire cu seriile de intrebari de pe TPU happy Succes boss ❤

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vise erotice baiete, cu vecina, asa-i?
Ce sa faci?
Sa te trezesti, te speli pe fata si revii la realitate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca iti place de ea si de asemenea si de situatia creata/existenta intre voi, continuati-va idila. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cu jucariile, cu masinutele, cum ramane?

| Viitorulapropiat a răspuns:

Las-o, e prea mare. O fata de 18 ani are nevoie de bani, sex, si nu are nici voie sa fie cu un copil, e foarte frumos sentimentul.

| Socke a răspuns:

Bai ea tine la tine.ar mai fi o varianta sa-si fi dat seam ca o placi si sa faca un pic misto de tine(faptul ca adoarme in poala/pe umarul tau).
dar sa zicem ca nu face misto.atunci da, te place tipa.e adevarat esti cam mic.totusi puteti sa continuati.adica atunci cand tu o sa ai sa zicem 15/16 ani o sa mearga totusi o relatie.
de principiu nu prea ai ce sa faci. spune-i direct ca o placi si tii la ea. avand in vedere ca ea e posibil sa te refuze din cauza varstei,nu ai nimic de pierdut daca ii spui direct in fata. na si ea te place, dar diferenta dintre voi e maricica. daca chiar tine si ea la tine foarte mult, peste cativa ani cand o sa fi si tu major, nu o sa se mai cunoasca diferenta.
faza nasoala(in afara de varsta, dar din cauza varstei) e ca ea posibil sa vrea si sex, iar la cei 13ani ai tai nuprea vad cum o sa mearga treaba asta.

| Adi39 a răspuns:

Ar trebui să o lași sincer îi prea mare pentru tine este diferență destul de mare. Oricum dacă te acceptă acept-o și tu pe ea.

| Alesya27alesia27 a răspuns:

Măi, e prea mare pentru tine, găseste-ti o fată de vârsta ta. Fără supărare..au dreptate persoanele de dinainte

| Dragan_Costi_1998 explică:

A mai avut prieteni inainte,si n-a facut sex,de obicei, vin baieti la ea, sa o ia la pat ori la mai stiu ce acum, si nu vrea, o cunosc bine