| maximrobertalin a întrebat:

am 18 ani sunt virgin sau am fost e prima data cand am facut dragoste si nu prea a mers miera jena as putea sa imi spuneti e normal sa mi se intample asta. penisul meu nu prea se scula ( se scula cat se scula dar cand faceam dragoste ma durea. partenera mi-a zis ca sunt bun la pat dar ca incepator mi-a dat crezare a zis ca trebuie sa mai facem. si mie jena am fluturi in stomacsi imi bate inima foarte tare si sunt zone unde ma gadil. ce sa fac simt ca ma ea o moleseala cand fac dragoste la inceput mi-a fost foarte greu ca ma durea penisu am incrcat cateva pozitii dar n-am putut sa ejaculez inima imi batea prea tare si am ejaculat pe urma in boxer cand am terminat noaptea am gasit dimineata chiloti umezi. Sa stiti ca penisul meu e normal dar asta e prima data cand fac sex. imi puteti spuneti va rog cum sa fac si a doua oara fata?

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

Stai linistit, este normal pentru multi baieti atunci cand isi incep viata sexuala. Vorbeste mai mult cu prietena ta, impartaseste-i din temerile tale si va fi bine. Trebuie sa o luati incetisor si sa ai mai multa incredere in tine. Bafta!

9 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Incercati UN PAHAR de vin rosu, poate te relaxezi mai binehappy

| s3byk91 a răspuns:

Din cauza emotiilor tovarase. Fi mai relaxat.winking

| swagMeOutBitch a răspuns:

Fi si u mai indraznet. poate asa este la inceput.o sa te obisnuiesti tu

| Oana92 a răspuns:

E normal ca se intampla, se datoreaza lipsei de experienta. Dar nu iti fa griji, dupa cateva incercari totul o sa fie normal. Nu uita de prezervativ.

| Cristiann25 a răspuns:

Prea timid.Bea ceva inainte si o sa iti treaca.

| maximrobertalin explică:

Uuuuuuuuraaaaa am reusitva multumesc pentru sfat acum am experienta si nu mai sunt virgin