| TUDQREZ a întrebat:

Am o întrebare.
Astazi am facut sex cu iubita mea neprotejat si ea este pe stop in a 2 a zi.
Si eu m-am terminat in ea, apoi s-a dus la baie sa se urineze dupa ce m-am terminat in ea.
Mentionez ca ea mi-a spus ca pot sa ma termin in ea ca este pe stop si nu poate ramane însărcinată.
Vreau si parerile voastre.
Poate ramane însărcinata sau nu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este determinat stiintific ca :
-- in PRIMA ZI de menstruatie formarea sarcinii este 100% IMPOSIBILA
-- in a 2-a ZI de menstruatie posibilitatea de formarea a sarcinii este de : >1%
-- in a 3-a ZI de menstruatie posibilitatea de formare a sarcinii ajunge la 2-4%
-- din cea de a 4-a ZI de menstruatie posibilitatea de formare a sarcinii poate sa ajunga la 5-10%
Bineinteles cu condita necesara si obligatorie ca sperma sa fie ejaculata in VAGIN. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Byuska a răspuns:

Orice e posibil.
nu va mai jucati cu focul

| mihai69 a răspuns:

Poate, dar nu în condițiile descrise de tine.
Așteaptă să fie în perioada fertilă și mai încearcă!

| VladAntonio a răspuns:

Tu chiar nu tii de loc la ea?