| Nooooooonameee a întrebat:

am o intrebare. ce se intampla daca folosesc O.B? Precizez: sunt virgina!happy

Răspuns Câştigător
| Justagirl1312 a răspuns:

Daca nu le folosesti corect, te poti dezvirgina.Mai bine foloseste absorbante.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Nu te poti dezvirgina cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca te dezvirginezi... Foloseste absorbante!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt bune nici Ob'urile mini....Deoarece himenul tau poate fii prea mic. etc si pe urma risti sa se rupa...

| Redistofelic a răspuns:

Hello. Dacă vei folosi OB-uri mini, nu se va întâmpla nimic, nu poţi să te dezvirginezi. Însă eu te sfătuiesc să foloseşti mai degrabă absorbante, deoarece OB-urile îţi pot provoca iritaţii. Sper că te-am ajutat.

| Anttooo a răspuns:

E riscant sa folosesti O.Bhappy