| AndreiTudose a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Duminica eu cu prietena mea am facut sex. Ea pentru prima data. Marti am mai facut iar. Totul bine pana azi cica ea ar fi observat ca a mai slabit. Se poate asta? Asa nici dupa o saptamana si gata sa slabesti. Si ea in timpul sex-ului nu a facut mai nimic. Adica numai eu am muncit laughing. Astept raspunsuri serioase.

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sexul slabeste, nu te-ai gandit niciodata de ce prostituatele/centuristele sunt toate slabute si nu grase?

| RAY a răspuns:

Slabitul inseamna deficit caloric, nu cred ca daca ati fi mancat la fel, ati facut acelasi efort ea slabea mai mult asta e un mit, pur simplu ea e in deficit caloric sau face sport mai mult ca tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil intrebarea este pusa la misto. In caz contrar ati putea s-o brevetati. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca este o falsa impresie ca a slabit. Vrea sa te sperie pe tine ca dupa doua acte sexuale ai slabit-o si ca este la cotele normale.

| LoveSleep a răspuns:

Dacă e una din cele de la profil, nu e motiv de îngrijorare. Mai ales la cele de la margine.

| AndreiTudose explică (pentru LoveSleep):

Nu nu este nicu una din cele de la profil.

| Oana92 a răspuns:

E clar. Nu stiu sa fac sex! De asta nu slabesc sad

| ywar a răspuns:

La tine se simte cum pluteste... desteptaciunea, desigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O,da! Prima data slabesti cel mai mult.Eu am slabit 5 kg.A doua ora...doar 3, apoi cate 1 kg pe sedinta. Dupa doua saptamani, eram stravezie.Acum,mi-am mai revenit putin.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Da spune-i si cate kg ai, sa inteleaga despre cat % din corpul tau vorbim!
Slabesti in alea 2-3 ore sau cat dureaza la noi, pentru ca nu te las sa mananci in timpul ala... Si tu consideri "slabit", kilogramele pe care nu le-ai pus pe tine, nicidecum sa dai jos ceva...
Da' tocmai de aia te-am luat, ca esti multa!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

2-3 ore de ce,Turbina? Prima data, este lovitura de incepere, pe care totdeaua ai avut-o tu, apoi cateva faulturi mai dure urmate de cateva loviruri libere si in prelungiri, de regula 4 minute,ai vrea sa fie si un hattrick. Mancare da, mi-ai interzis-o, dar nu ca-s grasa, ci ca in loc sa te completez, te umplu...

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am vrut sa intru in detalii din viata noastra intima, dar vad ca tu ai facut-o in numele nostru... Am spus 2-3 ore, cu tot cu urcatul tau in pat, pauzele de Colebil, perioadele in care te intorci pe mine si nu stii unde 'dispar', sau serile cand sunt 'torpilat', si adorm de 3 ori pana imi dau jos tenisii, din fata blocului pana la tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Am crezut ca esti sincer, cand mi-ai zis ca doua grase, una in pat si una pe masa, e tot ce ai visat vreodata.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe atunci faceam stand-up... Iar ala era doar inceputul glumei.
Mi-e greu sa-ti explic ca nu vorbeam cu tine, cand in orice parte a salii m-as fi uitat, erai si tu in campul meu vizual...