| Sebastian222 a întrebat:

Cine îmi poate da niște motive ca să plec de acasã cu prietena mea să facem dragoste?
Acasă la ea nu putem din cauza părinților, așa că trebuie să scăpăm de acasã.
Mulțumesc și ofer fundă

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi culmea ca acum in miezul verii sa nu gasiti nu unul ci mai multe locuri in care sa va puteti realiza dorinta. Trebuie sa aveti doar putina imaginatie si un pic de curaj. happy

3 răspunsuri:
| Lucian2127 a răspuns:

Fute-te cu ea când sunteți singuri.

| ania a răspuns:

Însoară-te cu ea prima dată, dacă chiar vă iubiți și dacă vă coniderați suficient de maturi pentru asta. Păcatul curviei nu face fericit pe nimeni pe termen lung, aduce vinovăție, stresul permanent al sarcinilor nedorite, al bolilor venerice, al posibilei despărțiri, infidelități.Doar sexul în căsătoria în care este fidelitate reciprocă aduce fericire și binecuvântarea lui Dumnezeu.

| weirdfirefly00 a răspuns:

Cati ani aveti si in ce oras locuiti? Mai baga niste detalii sa putem face un scenariu demn de filme porno calumea sau in caz ca sunteti prea mici sa te punem sa stai acasa.
Dar unde sa pleci ca nu inteleg? La un hotel/pensiune ceva? Daca e pe timpul zilei nu stiu ce e asa greu sa gasesti un motiv atata timp cat ai o locatie anume unde poti merge.