| JokerDeaD a întrebat:

Salut TPU! Credeti ca as putea sa intreb o fata daca ar vrea sa mergem sa ne plimba printr-un parc?

Adica stiu cateva locuri superbe, mi se pare mai bine decat sa o duc la un suc sau sa mancam ceva adica nu mi se pare ceva frumos, deoarece cam se fumeaza si nici ea, nici eu nu fumam.

Fac apel mai mult la fete, deoarece mi se pare cam banala intrebarea, adica nu prea as vrea sa zica nu.

Multumesc!

20 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Pai e perfect in parca, eu asa am facut mereu si sa stii ca le place si inca ceva, e o problema ca mai in toare locurile se fumeaza si nu poti sa o duci la mc de la prima intalnire laughing doar ca e cam frig afara luna asta si parcurile nu sunt incalzite in Romania

| corbulalbrosu a răspuns:

Este mai mult decat perfect.Conditia ce se impune este ca sa indraznesti sa faci primul pas, adica sa lansezi intrebarea. Poti fi sigur ca vor fi si doritoare, chiar mai multe decat iti poti inchipui.

| neutrino a răspuns:

La inceput o poti invita sa va plimbati prin parc, dar dupa aceea vi se va face foame si sete. Iti dau o veste proasta: exista locuri unde puteti manca si unde fumatul este interzis!

| JokerDeaD explică (pentru neutrino):

Da stiu si eu asta straight face, dar nu sunt asa romantice, frumoase sunt prea simple nimic mai special, as vrea sa-i fac o parere buna si sa imi ofere o sansa happy

| Doub a răspuns:

Da, e chiar dragut.

| SkyPilot a răspuns:

Poti sa o intrebi, s-ar putea sa ii placa mai mult, e mai romantic. Dar o intreb in asa fel incat sa aleaga ea, gen "crezi ca ti-ar placea..."? Si indiferent unde mergeti, ofera-i un trandafir rosu!

| jewnina a răspuns (pentru SkyPilot):

Ai o manie cu trandafirul rosu

| SkyPilot a răspuns (pentru jewnina):

M-a servit de fiecare data happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti pierde vremea de pomana ma boule.Ia fata fa-ti ''treaba'' cu ea si las-o.Cheltui banii aiurea si timp degeaba.Du-te mai degraba cu prietenii tai.Astea in ziua de azi nu mai vor flori, romantisme sau nu alte cacaturi de genul asta.Nu-i oferi nimic las-o pe ea sa-ti ofere ia tie ce vrei.Serios acuma nu fac misto.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Insfarsit cineva de pe site-ul asta, care nu vrea doar sex... desi stiu ca la asta vei ajunge. Si da, mie imi suna mai bine faza cu parcul, dar poti sa le faci pe amndoua laughing)) Bafta!

| JokerDeaD explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

laughing Sincer sa fiu, ea are 15 ani, eu aproape 18 si ea s-ar putea sa fie prima iubire happy. Si nu vreau sa fac sex cu ea, vreau o relatie frumoasa. Adica m-am saturat sa ma uit la filme si sa vad adolescenti sau tineri care se indragostesc si se simt asa bine... Da am inceput sa o dau spre fantastic. Si merci happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru JokerDeaD):

O sa suferi mai tarziu ca un papagal batran si trist.Si atunci o sa-ti dai seama care e diferenta dintre borsul cu zeama.

| JokerDeaD explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt genul ala de baiat si nici nu vreau sa fiu, sincer am vrut sa fiu ca restul prietenilor si ca ceilalti baieti, dar nu ma simt ca si cand as fi eu cu adevarat.
Asa ca mai bine eu, asa e viata nu toate sunt bune si frumoase happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru JokerDeaD):

Ai timp sa devii, nimic nu e vesnic.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru JokerDeaD):

Ow! Deja imi placi.
Sper sa va tina laughing)

| JokerDeaD explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

laughing Merci happy

| JokerDeaD explică (pentru anonim_4396):

O sa vad pe viitor.

| AntonyaCeaCurioasa a răspuns:

No, daca o duci in parc sa o plimbi asigura-te de unele chestii.Vezi sa nu fie frig. In perioada asta e ger afara si o sa va ingete si mucii in nas. Mai bine o duci la o cafenea si dai suta de mi pe o cafea decat sa o duci in parc sa inghete. dar daca ar fi mai cald, si soare si chiar un pic de viata (gen topirea zapezii si verdeata ), e locatia ideala!