| MusicIsAll a întrebat:

este o fata pe care o plac foarte mult dat nu am curajul sa ii spun asta. Cand vad alti baieti care pot sa apropie de ea la modul sentimental simt o durere. Daca stiti vreo melodie (de preferat Rap/Hip-Hop romanesc) care sa aiba subiectul acesta va rog sa imi spune-ti si mie!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Mai bine iti iei inima in dinti si ii oferi un trandafir rosu. Cand I-l intinzi ii spui: o floare frumoasa pentru cea mai frumoasa fata (sau gasesti ceva care sa se potriveasca si mai bine). Ru n-o sa iasa, va aprecia, si poate ai noroc sa te invite sa faci pasul urmator. Cu rusinea nu faci nimic.

| MusicIsAll explică (pentru SkyPilot):

Sa speram ca asa va fi. Mersi mult pentru sfat!

| SkyPilot a răspuns (pentru MusicIsAll):

Tot ce se poate intampla este sa iti spuna ca te vede ca pe un prieten nu ca pe un iubit. Toti baietii de pe aici am auzit asta. Macar stii ca ti-ai facut datoria fata de tine.

| MusicIsAll explică (pentru SkyPilot):

Mersi!

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lasa timiditatea adopta atitudinea de bad boys si va cadea la picoarele tale fetele daca vad ca esti simtit te vor lua de prost

| MusicIsAll explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Am patit chestia asta de multe ori