| Username3 a întrebat:

imi place de o fata si nu stiu cum sa ii zic vorbim doar pe facebook conversati de gentu cf? bine tu? bine
atat nu stiu cum sa-i spun ca o plac ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| NesSquick a răspuns:

Iti zic cum poti sa o inviti in oras...e o chestie de pickup man... o intrebi " bună, stiai ca noi suntem invizibili? " ea va spune nu iar tu vei fi ceva de genu " pai da' ne putem vedea" si ea categoric va raspunde "da". si ii spui " mâine seara e bine? "

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

In primul rand! Daca esti sigur ca nu te place las-o balta!winking
Daca iti spune pe chat tot felul de intamplari, ce a facut ea, cum s-a simtit undeva, unde a fost nu stiu. fi sigur ca se gandeste la tine.

In al doilea rand converseaza cu ea. cerei numarul de telefon si vorbeste cu ea, poate vrea sa va intalniti. Daca chiar e asa invit-o undeva intr-un loc public unde sa se simta in siguranta si ii spui mai multe despre tine, o intrebi despre scoala, colegi, daca te place asa putin, o mai iei cateodata si la vrajeala ca nu-i nici o problema laughing.

Si in al treilea rand. "Fi tu insuti" nu fi fals.

| Kenya a răspuns:

Cel mai bine nu ii spune pe facebook.