| Karisma a întrebat:

nici nu stiu de unde sa incep sa va spun, deci imi place de un baiat, care este mai mare decit mine cu un an. E corect ca sunt o fire batausa, si nu stiu cum sa-mi scot asta din cap.Baiatul de care imi place se afla intr-o calsa cu mine, imi zimbeste la glumele mele.Imi cere nr de mob Si l-am dat.Intr-o zi imi vine un sms de la el"Salut puisor ce faci"? Nu i-am raspuns nimic.Ma imbratiseaza si imi spune cuvinte frumoase. Dar toti imi spun ca el se intilneste cu alta pina ce si prietena mea cea mai buna imi spune ca se vede pe ascuns cu alta fata.La scoala a dorit sa ma imbratiseze si l-am refuzat si am spus ca fetele sunt o jucarie pentru el si sa o lase balta si daca vrea sa fie cu mine sa imi spuna. Iar daca nu sa nu imi mai faca curte si sa se vada cu prietena lui. El a inceput sa rida si sa faca glume pe seama mea.Care desigur ca nu imi placeau si sigur ca sa ma revansez i-am dat o palma. Ce e drept am iesit afara sa ma plimb. Iar il vad cum flirteaza cu alte fete cum le imbratisa, le saruta"asta a fost foarte socant pentru mine. A vazut ca il priveam si a venit si ma intreba ceva de genu ce esti trista"cine ti-a facut rau. Iar eu nu i-am raspuns nimic.Nici nu am avut curajul sa il privesc. Iar pe zi ce trece imi este dor de el.Nu stiu ce sa fac. Dau funda, vot la tozti dar va rogg ajutati-ma. Sunt disperata. Oare simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Pufulinna a răspuns:

Eu cred ca el e putin cam obsedat de fete. Dar din cate ai spus
daca te-ar iubi cu adevarat nu ar face asta! Ar avea ochi doar pentru tine. Insa cu toate acestea probabil ca in adancul sufletului sau fara sa-si dea seama simte ceva special pentru tine. :]

5 răspunsuri:
| bby a răspuns:

Deci baietii din ziua de azi ne cred pe noi fetele o jucarie tongue Eu cred ca el are ceva sentimente fata de tine. Poate de simpatie, apreciere sau vrea altceva de la tine. Daca face asa ceva si cu alte fete inseamna ca ii place sa flirteze si cu alte fete. Daca u nu l-ai vazut ca se intalneste cu alta si iti spun prietenii poate au dreptate happy sau poate nu se intalneste.
Cred ca incepi sa te indragostesti de el love struck
Succes!

| Aleqa a răspuns:

Poveste incurcata! Isi bate joc draga meawinkingAi grijaa de tine funda?:X

| fafanstefan a răspuns:

Da... asa fac si eu cate odata dar tine la tine te asigur si daca o sa fii cu el nu o sa mai filtreze

| AnaMaria_6651 a răspuns:

Poate! Dar poate ca vrea doar sa te adauge la coletia sa de fete. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Loredana_1939 a răspuns:

E genul de baiat care incearca la fete si la care se poate se lipeste. e genul golanusului sa zic asa. daca el se joaca cu tine, joaca-te si tu cu el. flirteaza cu el. apoi nu il mai baga in seama o perioada. sau raspunde-i dulce la sms dupa 2 zile sec. flirteaza si tu cu alti baieti in preajma lui. ca sa vezi ce reactie are si sa iti dai seama daca simte ceva pentru tine sau nu. fa-i asa o perioada pana vezi ca face ceva in privinta asta... iar daca nu face. inseamna ca doar se joaca cu tine ca a vazut ca il placi si se simte bine. iar tu va trebui sa il uiti. dar eu cred ca va reactiona intr-un fel. Succes! Tine-ne la curent! :*