| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Un băiat se poate excita la un sărut/mușcătură de gât sau o mușcătură de buză? Voi cum sunteți? Nu prea înaintat în vârstă, ci în adolescență ( 15-16-17 ani )

19 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Buna.
Da,un baiat se poate excita chiar si de un simplu sarut, depinde si de el.

| 愛日本 a răspuns (pentru 愛日本):

Tinerii se excita mai repede.

| RespiraSiInspira a răspuns:

Un baiat de 15-16 ani se excita si daca vede vede o fata.Cel putin in mine la 16 ani urlau hormonii laughing

| NH4OH a răspuns (pentru RespiraSiInspira):

Aa, deci nu o să mă ating de băiatul cu care o să mă văd. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La varsta aia mai ales daca nu a facut sex, ii se scoala doar daca vede una "buna" ce sa mai zic daca se saruta cu limba

| Masochistul12 a răspuns:

Daca il musti de gat sau de buza, tot e udlaughing))

| NH4OH a răspuns (pentru Masochistul12):

Nu cred. laughing Toți băieții de vârsta asta par bad boy și foarte * profesioniști * și nu prea îmi vine a crede că se întâmplă asta.

| Andrei234141 a răspuns (pentru NH4OH):

Asta se intampla, are dreptate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

"Toți băieții de vârsta asta par bad boy și foarte * profesioniști * și nu prea îmi vine a crede că se întâmplă asta." rolling on the floor.

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce e așa de amuzant?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

Ma amuza cat poti fii de naiva cu ce ai spus. daca par "badboy" asta nu inseamna ca au si experienta

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu la asta mă refeream în primul rând, ia în al doilea rând, toate fetele cred asta despre băieți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

"ia în al doilea rând, toate fetele cred asta despre băieți." nu ma mira. oamenii pana la o varsta de 18 20 de ani nu sunt cine stie ce maturi mental, de aia multe fete la varsta asta sunt prostite de primul care zice " te iubesc" asa ca.

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

E altceva a te prosti un băiat (iubit) mințindu-te și altceva e ce vezi în jur. Nu mă refeream numai la termenul de * cuplu * sau îndrăgostiți, ci la general, la ce văd pe stradă, la prieteni. Acum toți vor să pară șmecheri și mai mari ( ca vârstă ) față de ce este realitatea, mulți schimbă fetele ca pe șosete, doar pentru că se plictisesc de ele sau nu sunt ce caută. Am întâlnit diverse cazuri și cel puțin în oraș la mine este dezastru. Foarte foarte puțini băieți sunt normali și mai cu capul pe umeri, cu o gândire mai matură, chiar dacă nu sunt foarte înaintați în vârstă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

"Acum toți vor să pară șmecheri și mai mari ( ca vârstă ) față de ce este realitatea, " asta o fac pentru ca asa vor fetele. unul timid sau "pampalau" fug fetele de cei de genul mai ceva ca satana de apa sfintita, asa ca raman la "badboys".

" mulți schimbă fetele ca pe șosete, doar pentru că se plictisesc de ele sau nu sunt ce caută. " eh, asta fac si fetele si baietii, nu e mare diferenta intre cele 2 genuri.

" Foarte foarte puțini băieți sunt normali și mai cu capul pe umeri, cu o gândire mai matură, chiar dacă nu sunt foarte înaintați în vârstă." aici iti dau dreptate. dar cum am zis si mai sus, si la fete sta la fel problema. foarte putine fete si baieti am vazut la varsta mea (21) sa aiba chiar niste planuri pentru viitor si sa nu aibe in cap doar distractii si cluburi.

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Altceva e să fie timid și altceva e să fie pămpălău. Cel timid este acceptat de destule fete, poate pentru că și fetele sunt așa. Cel pămpălău, nu știu ce să zic, e acela care nu prea vorbește, când vorbește scoate perle, și chiar și așa, dacă are bani mulți, fetele din ziua de astăzi vor să stea lângă el.
La faza că și fetele îi schimbă ca pe șosete, da, se întâmplă destul de des și asta, doar că eu nu le înțelegp pentru că nu sunt ca ele. Nu alerg după bani, nu alerg după tipii cu toate fetele la picioare, după cei cu mușchi și bine făcuți, după cei cu o frumusețe orbitoare. Îmi pasă mai mult de suflet, iar dacă arăt bine, iarăși mi-e frică pentru că toți greșesc și mă cataloghează diferit. Altceva e să fii pițipoancă/curvă, și altceva e să arăți bine. Acum mai nou se folosește termenul *c^$vă* și pentru fetele din a doua categorie ceea ce este trist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

"Nu alerg după bani, nu alerg după tipii cu toate fetele la picioare, după cei cu mușchi și bine făcuți, după cei cu o frumusețe orbitoare."

eh, asta arata mintea sucita a fetelor din ziua de azi laughing. Cand aveam 18 ani eram inalt si slab ca dracu, aveam doar 64 kg, multe fete ma faceau slabanog puturos (ca nu faceam sala ) acum ca am 21 de ani si am crescut in masa musculara mult ca am facut aproape 2 ani sala, si am si 81 kg, mai nou mi se spune " asta face sala ca sa atraga fetele, "curvarul" ". laughing si asta mi-a zis iubita mea, prietenele ei cand m-au vazut au spus asta despre mine, cam patetic. nici macar nu ma cunosc si deja ii bagau prostii in cap. dar nu stau sa se gandeasca ca am asteptat 3 ani ca sa gasesc o fata calumea, ca numai peste idioate / materialiste / panarame am dat pana am gasit-o pe unica normala laughing. cum am zis, numai idioti in ziua de azi. rar gasesti ceva calumea

daca esti asa nu e bine, daca esti asa iar nu e bine. cum o dai bine nu e.

"Îmi pasă mai mult de suflet" asa spun toate fetele dar sa fim serios, nu ai iesi cu uratul clasei doar pentru ca e"bun la suflet". toti cautam si ceva care sa ne multumeasca si vederea, nu ma refer neaparat numai modele, nu intelege gresit.

| NH4OH a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, cam toate fetele spun că * cel mai mult contează sufletul *, dar cum se face că mereu sunt împreună cu niște tipi musculoși și arătoși? laughing Poate dau numai de perfecțiune. Eu mereu găsesc lucruri bune și perfecte ( pentru mine) într-o persoană.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NH4OH):

"Da, cam toate fetele spun că * cel mai mult contează sufletul *, dar cum se face că mereu sunt împreună cu niște tipi musculoși și arătoși? " ipocriziua fetelor nu ai ce ii face. ca si in multe alte chestii, fata e vazuta "buna" baiatul "rau". intr-o relatie mai mereu baiatul incepe o partida de sex, de aia el e vazut ca pervers si ea ca sfanta, chiar daca si ea abia asteapta sa faca sex e clar ca nu zice nimic ca sa nu se schimbe parerea despre ea. cat despre masturbare, ca si baieti si multe fete o fac dar aici sunt de acord ca fetele sunt mai destepte. cel putin ele nu aduc aminte mereu despre asta fata de baieti. oarecum e mai bine asa, uite cum sunt vazuti baietii din ziua de azi. doar pentru ca sunt baiat si am o varsta destul de mica (21 nu 30 sau mau stiu eu ) sunt vazut ca un pierde vara si un frustrat sexual. ASta ma scoate din sarite, lumea nu sta sa vada ca de fapt stau cu chirie de ani de zile din salariul meu si am terminat liceul fara pic de ajutor etc etc, sunt catalogat imediat. Ipocrizia si prostia ma enerveaza mult in ziua de azi