| Chinezu12345 a întrebat:

VA ROG SA CITITI TOT si sa imi raspundeti la fiecare detaliu, am mare nevoie de ajutor, SUNT DISPERAT. Azi am avut prima partida de sex cu prietena mea, avem aproape 3 luni de relatie si acum mi-a zis ca e momentul potrivit. Am inceput usor cu saruturi si atingeri dupa care i-am facut un oral si degetica si am vazut ca ii placea mult de tot, gemea si strangea de mine. In momentul in care am ajuns la penetrare, gemetele si sunetele de placere au inceput sa fie rare. Tin sa mentionez ca perioada de penetrare a durat undeva la 20 si ceva de minute fara pauza. Am intrebat-o la sfarsit daca i-a placut si mi-a raspuns cu DA si am discutat si despre "galagie" iar ea mi-a spus ca nu face galagie niciodata, ceea ce pe mine ma ingrijoreaza pentru ca ma tem ca ii rusine sa imi zica ca nu sunt bun de nimic. Am discutat si despre marimea pe care o am si mi-a zis ca nu e mare si nici mica, e potrivita pentru ea, precizez ca am undeva intre 15-16 cm. Nu stiu de ce chiar daca mi-a zis toate astea eu simt ca nu e multumita, VA ROG SA MA AJUTATI cu niste sfaturi si lamuriri. Multumesc anticipat! Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

7 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Esti mai prost decat prevede legea mai baiat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mulțumirea se simte din cum se poartă cu tine după, nu din gemete ca la porc video.

| Emilian65 a răspuns:

Ai rabdare cu ea. Vezi cum se comporta la urmatoarele acte sexuale. Poate i-a fost rusine sa se manifeste verbal si galagios de la primul contact sexual.

| Sofer a răspuns:

Chil bro ca totul e ok. Ai făcut totul cum trebuie. Ii place și ei.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Buna! Nu trebuie neaparat sa scoata sunete atunci cand se simte bine, asa ca nu e nevoie sa iti faci griji inutil, nici eu nu scot sunete colosale cand fac sex si ma simt foarte bine, daca nu se simtea bine poate nici dura atat actul sexual dupa cum ai specificat a durat 20 de minute, de aceea nu te mai gandi la nimic si traieste cu intensitate maxima actul sexual.

| MarcelBoaba69 a răspuns:

Ciudat, sub mine a gemut

| MadonaRamona14 a răspuns:

Deci dragul meu niciodata nu ii zice unei fete ca
ti a placut, nu?
o am mare, nu?
e ciudat, las o asa
incearca sa o penetrezi apoi ii mai faci un oral si tot asa
le mai combini
schimba pozitiile, ai atatea
fa roleplay