| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am o mare problema sufar enorm din dragoste de o fata mai mica cu 2 ani decat mine dar imatura rau o plac de ceva ani, e vecina mea am fost prieteni de mici cei mai buni vorbeam mereu orice si m am atasat de ea o iubesc enorm i am zis de multe ori recent m am deschis total in fata ei crezand ca ma aproprii de ea dar ea a zis ca am fost stress si ma indepartat ea ma vede fratele ei nu iubit dar mor de ea am simtit sa ma descarc la ea sa ma linistesc dar imi zice ca sunt stress si nu imi raspunde acum il place pe unu care e tot vecin mai mic ca ea cu 1 an inainte si asta era frate pentru ea dar vad ca el a reusit sa schimbe asta dar eu nu si ma oftic sa pierd ma simt singur prost patetic jalnic am mai avut mai de mult aceas problema cu alta fata venea la varasu dar si aia tot de un prieten sa indragostt eu nimic cred ca am suferit cel mai mult a devenit o obsesie pentru mine, ca baiat de 20 ani am plans ca o fata imi bubuie inima... e mai rau ca, cancerul boala asta suferinta

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Boala sant fetele, cand iti place de una aia e ca o infectie pentru tine care la inceput nu se simte si cand pleaca (te lasa) apar durerile si cade rau. Solutia e sa le lasi, sex la ocazie mai bine, asa infectia are efect benefic si nu provoaca dureri

| GLA a răspuns (pentru mgtow):

Ce frumos ai zis, mersi!

| Oana92 a răspuns:

Principala ta suferinta ar trebui sa fie legata de faptul ca nu ai habar de limba romana. Ai auzit de punct (.) si de contextul si motivul pentru care se foloseste? E incredibil sa obositor sa citesti ce ai scris tu...

| GLA a răspuns (pentru Oana92):

Daca esti destul de desteapta intelegi, nu am stat sa scriu un roman frumos ca la carte eram nervos, bine ca esti tu desteapta

| Oana92 a răspuns (pentru GLA):

Daca esti destul de destept ai capacitatea de a redacta o intrebare coerentawinking