| IntrebareaMeaDaa a întrebat:

Sunt Cu O Fata In Clasa Si Imi Place De Ea.
Chiar suntem buni prieteni.Dar am intrebat-o daca ar vrea sa fie impreuna cu mine si a zis ca nu stie. Deci spuneti-mi ce sa-i spun. Dar nu incepeti cu sa nu-ti fie rusine.comportate frumos ca astea le-am facut. Spuneti-mi cateva vorbe, gesturi. Ceva. DAU FUNDITA

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta pana cand ea va sti. Pana atunci, ofera-i, din cand in cand, cate o floare, o cutie cu bomboane bune din ciocolata si nu uita sa-i spui cat este ea de frumoasa si de inteligenta.

| tractorisul a răspuns:

A vazut ca ti la ea, acum poarta-te cu indiferenta!