| ThePitPew a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata insa nu stiu daca ea chiar simte ceva pentru mine. Ce as putea face pentru a afla?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai e bine, inseamna ca deja esti apropiat de ea. fii si tu mai tupeist ca din ce povestesti pare ca esti timid si nu ai prea multe de spus si in modul asta o sa se plictiseasca de tine cu timpul. Arata-i ca ai si tu ceva de spus, fii mai barbat, chiar daca ai doar 14 laughing

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te apropii de ea, vorbiti, vezi si ea cat se implica in conversatii, daca totul merge bine o chemi sa iesiti, vezi si-n "real life" cum se comporta, daca pare atrasa de tine si daca da, restul vine de la sine.

| ThePitPew explică (pentru Adry05):

In cazul dat iti spun asa. Am 14 ani. Am iesit cu ea in oras. Am vorbit ( in mare parte ea ). Insa totusi o vad diferita. Ideea e ca dupa scoala ne vedem mereu si chiar si in timpul scolii mai vorbim.

| ThePitPew explică (pentru Adry05):

Mersi de raspuns. Am mai vorbit si eu dar in mare parte vreau ca ea sa se simta ascultata. Ea fiind genul ala de persoana cuminte, care invata bine si nu injura chestii de genu. E prima ei relatiie si eu chiar daca am avut mai multe as vrea ca aceasta relatiie sa tina.

| ThePitPew explică (pentru ThePitPew):

Si ma bate limba romana...

| Adry05 a răspuns (pentru ThePitPew):

Pai e bine, inseamna ca deja esti apropiat de ea. fii si tu mai tupeist ca din ce povestesti pare ca esti timid si nu ai prea multe de spus si in modul asta o sa se plictiseasca de tine cu timpul. Arata-i ca ai si tu ceva de spus, fii mai barbat, chiar daca ai doar 14 laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreabă o pe ea.

| Andreeush a răspuns:

Vorbește cu ea, poate așa vei afla.

| Plato a răspuns:

Fa-o sa creada ca ai ramas invalid, la pat, si trebuie sa te ingrijeasca, sa-ti schimbe pampersu' etc. Vezi atunci daca ramane cu tine.winking

| Antopuff a răspuns:

Ii faci cunostiinta cu prietenul tau cel mai bun si vezi daca ii accepta avansurile.

| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, de cat timp sunteti impreuna?

| ThePitPew explică (pentru NINAAAAAAA):

De aproximativ o luna.