| anonim_4396 a întrebat:

Scuze pentru categorie! Dar este cea mai vizionata sad Salut TPU! Am primit un xbox 360 de craciun, asta vine acum 11 luni. Dupa atatea luni in care nu prea m-am jucat, m-am gandit sa il iau si sa il testez la maxim, asa ca mi-am luat Forza3, un joc formidabil.

Am un monitor LG Flatron M2280D 1080P Full HD. Am cablu HDMI Serioux. Xboxul este Xbox360 Elite de 120GB. Toate setarile xboxului si ale monitorului sunt date la maxim, si monitorul este dat pe Picture Mode : Game.

Problema mea este urmatoarea: Cand ma joc, se observa ca unele linii ale conturului masinii tremura, ceea ce nu ar trebui sa se intample la un xbox conectat la un monitor Full HD.

Cerinta mea este sa-mi spuneti ce setari pot face la monitor si la xbox sa nu se mai vada asa. Ar trebui sa schimb cablul HDMI? Dau funda la raspunsul care rezolva problema. mersi

P. S: Cablul HDMI ofera si sonor si imagini,, HD". Va rog am nevoie mare sa rezolv problema asta, ma streseaza. In rest jocul arata foarte bine, se joaca bine, este totul perfect. Please

1 răspuns:
| Altu000 a răspuns:

Se vede asa pentru ca xcutia randeaza jocurile la 720p