| Apocalip a întrebat:

Se intampla si in randul femeilor sa doreasca sa se sarute ori sa faca si mai mult cu alti barbati chiar daca sunt cu cineva? Exista pofta asta sincera de a incerca ceva nou?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai pus o intrebare femeilor si a raspuns nenea Adrian, care habar nu are ce gandesc sau vor femeile!

Nu, noi nu ne dorim sa fim cu mai multi barbati daca suntem indragostite de unul si ala ne satisface! Pentru noi este suficient unul si bun!

| Apocalip explică (pentru Violleta2022):

Nici tu nu prea mi-ai inteles intrebarea si raspunzi prea dupa manualul perfectiunii. Intrebarea era adresata femeilor atunci cand de zi cu zi ca si fiinta umana cu ganduri si emotii. Sunt sute de mii de cupluri doar in Romania si mi-e foarte greu sa cred ca ele se regasesc chiar si in procent de 70 la suta la ce spui tu. Deci intrebarea mai elaborata ar fi asa. Voi, in intimitatea gandurilor, trairilor si simtirilor dvs in cazul in care lasam superficialitatea la o parte, se intampla sa aveti fantezii ori ganduri ce fac referire la intrebarea de mai sus?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Apocalip):

Eu am inteles perfect intrebarea si ti-m raspuns doar ca tu esti incapabil sa accepti raspunsul tau, fiindca nu esti femeie si ca nea Adrian, gandesti cu capul din pantaloni, nu cu cel de pe umeri.
Nu, noi femeile nu avem fantezii cu alti barbati, atata vreme cat iubim cu adevarat si sincer unul si ne daruim lui trup si suflet.
Femeile sunt construite diferit de barbati, fiindca la noi totul trece prin inima si ulterior ajungem la sex, pe cand la voi totul incepe cu sculatul si dorinta de a avea acea femeie. Noua nu ni se scoala nimic cand vedem un barbat pe strada, dar voua vis se scoala in medie de 20 de ori pe zi (asa spun statisticile despre un barbat sanatos), doar cand va uitati la o femeie, la sanul ei, la fundul ei, la alte parti ale corpului unde va imaginati anumite fantezii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, există din nevoi de 2 biliarde de ani de înmulțire.

| Hypefox a răspuns:

Nu exista neapărat pofta de "nou" atâta timp cat bărbatul cu care este ii da ceea ce trebuie (sentimental vorbind) si sexual.
Daca s unele care chiar si asa vor sa se f.ta in draci cu alții, sunt niste frustrate care nu au educația de a se respecta pe ele înșiși.
"exista si in randul femeilor", sincera sa fiu exista doar daca s nemulțumite, de asta exista in (rândul bărbaților) inselarea caci nu mai sunt mulțumiți de femeile lor. Daca s fete cuminți de casa, e legat sexual ca nu merge bine ca nu se comporta sexual după fetisurile voastre. Daca se *** in draci cum vreți, nu stie sa faca de mancare si căutați pe una de va asigura stabilitate.
Într-un fel căutați pe una sa le aibe pe amândouă.
Asa noi cautam un bărbat sa fie si iubitor si dur, bărbat care stie sa o faca sa se simta femeie si clar nu exista pofta de nou.

| Goete a răspuns (pentru Hypefox):

Ave Maria