| preda123 a întrebat:

Se poate ca primul contact sexual pentru un baiat sa fie anal? Cu o fata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul cel mai simplu di corect este bineinteles ca DA. Depinde de context si mai ales de convingerea si hotararea fetei respective. Sanatate!

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, se poate.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Daca fata respectiva isi doreste anal da poti sa o faci chiar daca e primul contact, tot sex e.

| preda123 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Ea își dorește, nu e vorba de ea, e vorba de mine dacă se intampla ceva.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru preda123):

Depinde la ce te referi ca nu inteleg.Intretineti un raport sexual anal, nu are ce sa se intample, fata este sanatoasa, isi doreste si ea deci totul este in regula.

| preda123 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Adica dacă băiatul e virgin

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru preda123):

Nu este nicio problema!

| xilef123 a răspuns:

De gustibus