| Eleenix a întrebat:

Se poate rămâne însărcinată dacă contactul a fost fără penetrare și fără ejaculare? Am emoții cu acel lichid preseminal (nu l-am simțit de aceea intreb)

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In situatia descrisa de tine sansele ca sa ramîi insarcinata sunt mici.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă ce varsta ai?

| Eleenix explică (pentru CristiDinBucuresti):

| darrio2007 a răspuns (pentru Eleenix):

Daca aveai cu cinci ani mai putin, as fi zis ca esti imatură. Dar si acum te consider la fel. Sunt atatea mijloace de informare pe lumea asta si degeaba. Cică tinerii de acum 30 si ceva de ani erau prosti. Acum sa vezi!

| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am scris pe celalalt topic