| AiEnmaa a întrebat:

Este adevărat că băieților "răi" le plac fet ele "cuminți"? sau este un simplu zvon? thinking

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Extremele întotdeauna s-au atras!
Este adevărat.
Pa, pa.

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e o chestie generală, se mai practică, din când în când.

| mona a răspuns:

Posibil sa ai dreptate

| Nastia a răspuns:

D,e adevarat.Baietii rai vor fete sincere,bune,blande,iubitoare,cuminti care sa fie doar ale lor. Fetele vor protectie, tandrete, masculinitate, forta, etc.

| niku93 a răspuns:

In primul rand, ce il face pe un baiat sa fie "rau" sau ce face pe o fata sa fie "cuminte"?
tu crezi ca daca una urata, dar cuminte, are vreo sansa la unu "rau"?
este adevarat ca fetele mai "inocente" sunt mai interesante din start...dar din 100 de baieti, 99 are alege-o p-aia care e frumoasa si care nu e cuminte decat pe aia urata si cuminte...

| AiEnmaa explică (pentru niku93):

Nu m-am referit la așa zisa ''urâțenie'' deoarece fiecare este frumos în felul lui! Eu doar ziceam dacă este adevărat că ''băieților răi le plac fetele cuminți'', atât și nimic mai mult winking

| AiEnmaa explică (pentru niku93):

Scuze ca nu a aparut tot! Nu stiu ce aresad am zis ca...ma referam doar la faza cu "este adevarat ca baietilor rai le plac fetele cuminti" scuze din nou!sad

| Viviluka a răspuns:

Nu tot timpul. Da intre-adevar unora le plac fetele cuminti dar sunt unii care aleg ca partenerele lor sa fie la fel ca ei. Dar stiu un lucru, fetelor cuminti chiar le plac baietii rai sincer

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Extremele se atrag, da este adevarat dar mai exista si exceptii:d.
*-*

| TheAce a răspuns:

E pe undeva adevarat, dar nu e vorba de cliseul ala idiot care spune ca ''opusele se atrag''. E vorba de ceva mult mai simplu si anume faptul ca in viata oricarei persoane e nevoie de echilibru. Oricat de pornit esti intr-o extrema, mereu va exista o balanta care sa echilibreze totul inspre mijloc, drept urmare totul e un impuls psihologic.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Băieților le place să domine nu să apară o fată de rangu lor să fie dominați.

| 3xfemeie a răspuns:

Fetele cuminti plac tuturor baietilor! laughing))))))

Răspuns utilizator avertizat
| leeya a răspuns:

Eu cred ca asa este.

| Krissツ a răspuns:

Este adevarat pentru ca baietii,, rai,, pot invata ceva de la fetele,, cuminti,, happy Sper ca te-am ajutat.

| minho a răspuns:

Pai asta depinde de personalitatea fiecaruia dar de obicei asa se spune.

| CristianoRonaldo13 a răspuns:

Asta chiar este adevarat, nu este un zvon!

| pзαch a răspuns:

Chiar este adevarat, nu este un zvon. Nu se stie de ce.