| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

So, as vrea sa va spun cateva 'chestii'hee hee
1.De ce baietii intreaba mereu daca avem prieten? in fine. happy

2.Prin octombrie un baiat ma intreba de o prietena de-a mea, imi zicea ca o place.etc. De cand a inceput vacanta ma saluta mereu.
Azi m-a intrebat daca am prieten. I-am aratat un cantaret la care visez eu x_X (Ronnie Radke ) si m-a intrebat ca daca si-ar lasa parul asa l-as place. I-am spus ca nu parul face pe om.laughing). am vorbit foarte mult.
Punea emoticoane gen : happy 'batting eyelasheshee hee. Nu de alea gen :*:X, ca sa para batator la ochi.:d. Am vorbit aproape 2 ore incontinuu. El punea tot felul de intrebari, eu raspundeam vag. gen "da", "nu", si alte raspunsuri secibig grin

Voi ce credeti despre baiatul asta? Eu oricum, il plac putin, dar nu sunt genul care ma las prostita, si nu il accept. E fotbalist la echipa scolii, si nu ma risc cu el rolling on the floor. nu vreau sa-mi fac speranta, pentru ca ma cunosc, si stiu ca voi uda pernele dupa.happy.
Am nevoie de cat mai multe raspunsuri :-

5 răspunsuri:
| biBii07 a răspuns:

So, eu o sa iti raspund la cateva " chestii " laughing:
1. Intreaba mereu daca avem prieten deoarece de cele mai mult ori baietii trebuie sa isi vada interesul in tot ceea ce fac; sau pentru simplul fapt ca nu mai au alte lucruri despre care sa vorbeasca.
Pai mai vorbeste cu el, mai studiaza situatia, asigura-te ca nu te-a ales pe tine doar ca sa se consoleze dupa un presupus raspun negativ din partea prietenei tale.

| Catti a răspuns:

Bun thinking sa vedem laughing:

Pai intrebarea simpla "Ai prieten?" poate fi pusa ori pentru a face o simpla conversatie ori il intereseaza cu adevarat de tine si vrea sa stie daca are "inamic"batting eyelashes

Nu este bine sa fii nici optimista dar nici pesimista, mai vorbeste cu el, vezi cum se comporta iar atunci cand vei simti tu ca va fi cazul, eventual intreaba-l ce simte pentru tinewinking

Cat despre "E fotbalist la echipa scolii" nu vad ce importanta are thinking in finewinking

XOXO Caty

| bogdang a răspuns:

1. Ajuta la statistici laughing

2. Baiatul ti-a spus ce simte intr-un fel sau altul si probabil ca asteapta un raspuns. Gandeste-te in primul rand ce vrei si tu si daca va potriviti... stii ce ai de facut happy

| AleXandrUavfc a răspuns:

Lasa-l in pace...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te limita, de ce crezi ca n-ai sanse la el? fii indrazneata, eu zic sa incerci, doar sa nu confuzi politetea lui cu senzatia ca te place, ai grija! tine-o tot asa cu indiferenta, ca il atragi si mai mult, hai ca vad ca te descurci