| Andra_5221 a întrebat:

Spuneti "te iubesc" de la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Flav, ce esti rau, trimiti copii la facut teme! Tu ai uitat in ce lume traiesti?

Cat priveste intrebarea, duminica seara am prima intalnire, dar eu sunt mai rapida: deja i-am spus ca il iubesc. Si, apropo, Flav, sper sa gandeasca ca si tine si duminica noapte sa imi spuna fanteziile sale.

Revin cu detalii luni. Daca ma ridic din patwinking

35 răspunsuri:
| Ella123 a răspuns:

Bine acum depinde de situatie.
daca este un baiat pe care dabia la cunoscut, normal nu pentru ca iubirea vine dupa 2-3 saptamana de cand esti cu el
daca este vorba despre un baiat pe care in placi de ceva timp si el stie asta poti sa-i zici...depinde de tine
sper ca raspunsul meu te-a ajutat Pa-Patongue

| Aliyaa a răspuns:

Categoric nu deoarece de la prima intalnire nu poti sa ti dai seama ce fel de om este iti trebuie ma mult timp pentru al cunoste mai bine pentru ati da seama daca il iubesti.dela prima intalnire nu poate fi vorba de mai mult de o atractie fizica nicidecum de iubire.

| daminushh a răspuns:

Eu nu.normalbig grin. dar am iesit la o intalnire cu un tip. f ok intalnirea. dupa ce ajung acasa.intru pe mess si din vorba in vorba imi zice te iubesc.la care eu incep sa radrolling on the floor si il intreb sigur? el se uita cam mirat la mine.oh go on in fine. dupa 5 min a iesit.nu mai stiu ceva de el de atuncilaughing (si avea 21 de ani. iar eu at 16laughinglaughing )

| udarb a răspuns:

La o fata nu trebuie sa ii spui ca o iubesti numa dupa ce esti foarte sigur pe sentimentele tale. Daca te pune cel "necurat" sa ii spui s-ar putea sa faca ce vrea din tine

| Nic a răspuns:

Ne intrebi daca mintim de la prima intalnire?