| alexandra0000009 a întrebat:

Stiti imi place un baiat de la scoala este genul meu doar ca mai multe fete se "dau" la el sinu as vrea sa intru in conflict cu ele sunt totusi colegele mele.Credeti ca ar trebui sa renunt?

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, clar că nu trebuie să renunţi.

| Seline a răspuns:

Măi, dacă băiatul îţi place de ce să nu încerci să vezi dacă sunteţi pe aceeasi lungime de undă? Lasă-le pe celelalte, dacă tipul chiar te interesează, vorbeste cu el. Băieţi sunt mulţi pe lume, îşi vor găsi pe altul pe care să-l venereze, fie că îl bagi în seama, fie că n-o faci. happy

| marinela_9969 a răspuns:

De ce sa renunti la el? nu renunti la ceea ce iti place ca o sa iti para rau dupa aia!

| JustArmy a răspuns:

Nu spun nici da nici nu. inteleg ca sunteti prietene dar daca u esti dispusa sa cedezi pentru ele... ele de ce nu cedeza pentru tine?

| katyy_5873 a răspuns:

De ce sa renunti? Nu trebuie niciodata sa renunti de la ceea ce vrei pentru ac dupa iti va parea rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa renunti. De ce sa o faci tu daca el n. o fac? Daca te place continua dar ai mare grija sa nu te foloseasca.