| anonim_4396 a întrebat:

Stiu o fata pe care o plac dar as vrea sa ii spun si nu stiu cum exact va rog am nevoie de ajutor (RASPUNSURI SERIOASE)

4 răspunsuri:
| sweetangels a răspuns:

Parca sunteti handicapati laughing ti-e frica?

| UngureanuIon a răspuns (pentru sweetangels):

Tu ne intrebi daca nie frica.Dar daca in momentul ala zici ceva ce nu o sa-i placa sau ceva de genu risti sa o pierzi pentru totdeauna eu unu nu as riasca.

| UngureanuIon a răspuns (pentru sweetangels):

Eu nu as zice asa mai degraba i-as zice ca stie ce il asteapta si se informeaza

| sweetangels a răspuns (pentru UngureanuIon):

Nu e asa, sincer daca te simpatizeaza n-o sa iti dea cu piciorul si daca risti sa pari putin natang, daca nu te place deloc, poti veni si cu citate din shakespeare ca tot degeaba puiule!