| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu X de n ani si ne iubim. Amandoi avem 20+ ani si suntem evident virgini. Ea nu vrea din diverse motive iar masculul alfa cel feroce din mine nu mai poate. Cand aduc in discutie invoca motivul casatoriei. Alternative de genul cunnilingus pe intuneric, handjob, petting am tot gasit si am tot incercat dar nu se compara cu actul in sine. Pareri si sugestii. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DenisaBiluta a răspuns:

Traieste`ti viata lasa casatoriile big hug oh go on Oricum puteti sa faceti dragoste pentru ca aveti 20 de ani nu va judeca nimeni big grinhappy

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pe scurt: Alta.
Ce? E ultima femeie din lume? Indiferent dac-o iubeşti sau nu, iubirea e ceva frumos şi nu meriţi să fii umilit în ultimul hal.
Femeile-s mai multe decât noi deci nu văd mare chestie în asta.
Pa şi la revedere.
Salut.

| gigiro a răspuns:

Masculul alfa din tine, sa lase sexul in grija femeii oarecare gamma, pentru ca trebuie sa respecti dorinta prietenei tale, indiferent daca e virgina sau nu.

| thereforyou a răspuns:

Te-ai gandit ca poate nu e virgina? Eu chiar te inteleg, te compatimesc, cred ca e foarte enervant.Incearca sa vorbiti foarte deschis despre asta, nu o lasa sa schimbe subiectul.

| NickiMinaj a răspuns:

Diverse motive =? Iar ineptia asta cu casatoria? Jeeesus...
Masculul alfa din tine ar face bine sa fie istet si sa nu o f*ta la cap pe tema asta pentru ca exista o oarecare prejudecata de genul 'doar harry potter merita onoarea' si orice alt tip intervine isi anuleaza orice sansa.
pur si simplu lasa subiectul in sine balta, iar la viitoarea ocazie fii cat mai tandru si fa tot ce stii ca-i place ei, fara sa aduci in discutie pretioasa-i virginitate.
Totusi, mie mi se pare o problema daca intr-o relatie de n ani, avand 20+ ani nu se ajunge la mai mult. Esti sigur ca are incredere in tine?

| ganton a răspuns:

Nu vrea cu tine. Incearca s-o inseli daca vrei sa continui relatia cu ea. Daca nu, o dai dracu. Majoritatea la 20 de ani vor ce naiba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea, actul sexual consta in penetrarea partenerei cu penisul. Ei bine eu am facut-o cu degetul deci e virgina si nu prea. Depinde ce intelegem prin asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca procedeaza foarte bine.
Daca v-ati casatori totul ar fi OK.
Nici nu ai nimic de pierdut dupa parerea mea.
Va fi o viata frumoasa inceputa asa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai gandit la un mariaj dezastruos datorita nepotrivirii sexuale?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si sexul asta conteaza asa mult? O iubesti sau nu? Asta conteaza!