| xFaith a întrebat:

Sunt putin cam timida cand prietenul meu ma saruta de fata cu prietenii lui sau de fata cu toata lumea, am impresia ca s-e uita totii la noi. iar cateodata ma feresc cand el incerca sa ma sarute si lucrul asta il cam enerveaza laughing. Credeti ca e normal ca eu sa procedez astfel?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Iti dau dreptate, ar trebui sa respecte asta si sa-i zici ca te simti stanjenita sa faca asta! daca te iubeste asta trebuie sa ti-o dovedeasca tie nu celorlalti! Deci sa-i zici subtil ca ar trebui sa vada ca esti o fata plina de sensibilitate si sa te fereasca de ceilalti ochi cand vrea sa te sarute! Bafta si LA MULTI ANI!

7 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Incearca sa ii explici lui asta pentru ca altfel va crede ca tu nu vrei ca el sa te sarute

| Ionutzzzuuuu a răspuns:

In primul rand cred ca nu ai mai mult de 15 ani.Si nu e normal sa procedez asa.Ce daca se uita la voi.

| Iulia1106 a răspuns:

@Dragana Nu e doar o impresie. Uneori prietenii din jurul tău chiar se uită...eu zic că ar trebui să vorbeşti asta cu el şi să îi explici. Un sfat: Nu te mai gândi la ceilalţi. Gândeşte-te doar la tine.winking O să îţi treacă cu timpul această "ruşine". happy

| anonimu35 a răspuns:

Nu ce crezi tu ca ii place cel mai mult la un baiat cand e cu o fata sa o sarute, sa se dea mare ca el te saruta dar alti nu.NU mai fii atat de timida caci o sa se desparta de tine cam intr-o luna daca nu il lasi sa te sarute.

| gosh0108 a răspuns:

Nu e normal, gandeste-te ca nu mai e nimeni cu voi...nu trebuie sa te rusinezi asa...crezi ca ceilalti nu au mai vazut cupluri sarutandu-se?

| PufiCiufi a răspuns:

Nu... adica daca tu il placi pe el nu ar trebui sa iti fie rusine! Tu nu trebuie sa pui botu la ce se holbeaza sau ce vorbesc ceilalti. Asta e treaba lor lasa-i in pace daca ei se ofitica si sunt gelosi si invidiosi. Tu fa ce iti spune inima scumpa!winking

| Dragana a răspuns:

`NU`! nu ar trebui sa te feresti!`Ai`acea impresie ca se uita toti la tine dar nu este asa!`Imagineazati`ca sunteti numai voi doi si poate vei scapa de aceasta impresie!`nu`prea ma pricep la chestii de genu pentru ca nu am patit nici o data dar sper ca ti-am fost defolos!laughing