| intrebcenustiu a întrebat:

Urgent, ce alimente sunt bune pentru erectie? Am auzit ca si ciocolata neagra este happy alte recomandari? Urmeaza sa o fac in seara asta cu o fata pentru prima data si nu vreau sa las o impresie proasta laughing

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca nu sunteti casatoriti nu o face, veti regreta.

| vasile2222 a răspuns (pentru ania):

Corect, e un pacat de moarte. Ca majoritatea lucrurilor pe care le facem in viata.
De ce sa se bucure de viata? De ce sa se simta bine? Nu are niciun rost.

| Violleta2022 a răspuns:

Telina - este un afrodisiac foarte bune, dar este recomandat sa bei zilnic un pahar (amestecat cu suc de mar sau morcov, ca sa aiba un gust mai bun).

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există aliment care să rezolve asta. Medicamente sunt.

| Werrich a răspuns:

Lasă alimentele, cumpără TIANLI de la farmacie, este eficient și are efect rapid. O seara frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi așa cum ești.

| vasile2222 a răspuns:

O sa fie totul bine. Ai incredere in tine.