| anonim_4396 a întrebat:

V-ati gandit vreodata la cate persoane v-au iubit fara sa va spuna, si cate persoane vi-au spus asta, dar fara sa va iubeasca cu adevarat?

15 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Faza cu iubitorul din umbra va fi mereu un mister pentru fiecare. Mi-ar placea sa aflu, macar de cateva persoane...
Dar cealalta chestie cu persoane care zic cum ca m-ar iubi si mint nu am patit-o, sau atat de rar de la persoane atat de nesemnificative incat am uitat.
Dar tuuuu?

| PasDeNom a răspuns (pentru Mayar):

Sincer, nu prea. A fost un gand fulgerator si m-am gandit sa vad cati dintre noi au incercat sa-l dezabata. Eu n-am facut-o, nu cred ca am pierdut nimic. Increderea pe care o investesc in omaeni e minima, deci nu ma astept la foarte multe din partea lor.

| neutrino a răspuns:

La prima categorie nu m-am gandit, este strict treaba lor daca au vrut sa taca. Persoanele din a doua categorie le-am ignorant pentru simplu motiv ca nu-mi plac minciunile sau/si persoanele care nu au proprietatea cuvintelor folosite. Aici nu ma refer la relatiile din familie.

| OldSoul a răspuns:

Nu, nu m-am gandit, dar nu cred ca au fost foarte multe.

| PasDeNom a răspuns (pentru OldSoul):

N-ai de unde sa stii, oamenii sunt surprinzatori.

| OldSoul a răspuns (pentru PasDeNom):

Ai deplina dreptate...
Dar aia e parerea mea happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

Dar tu, te-ai gandit, tinere romantic?

| PasDeNom a răspuns (pentru SergiuBoss11):

M-am gandit si nu prea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adică nimeni?

| PasDeNom a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, asta depinde de fiecare persoana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, imi vin si cateva nume in minte. laughing

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Pai la persoanele care m-au iubit si nu mi-au spus n-am cum sa ma gandesc pentru ca nu stiu cine sunt. Si la cele care mi-au spus da ma gandesc.

| dream77777 a răspuns:

De spus...nu mi-a spus nimeni (exceptand familia-mama, tata, frate). Dar stau cu speranta ca cineva, candva a simtit acest lucru si mi l-a ascuns...ca poate cineva acum imi ascunde asta.

| PasDeNom a răspuns (pentru dream77777):

Nu ai de unde sa stii happy