| Edgeromaniaa a întrebat:

Va place ca in timpul actului sexual partenera sa fie încălțată pe tocuri inalte?

Răspuns Câştigător
| anonim123453313 a răspuns:

Fiecare are fantezia lui asta este clar! Poate ca unele raspunsuri la intrebarea ta sunt mai rautacioase dar asa se intampla. Daca tu iti doresti asta este strict problema ta si a persoanei de langa tine. Altora le place sa fie legati, batuti, injositi, alintati, dragalasiti, injurati etc etc. Exista multe fantezi pe care le au oamenii mai ales in ziua de astazi.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur că da

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa caute incaltata in pat?

| sofisis a răspuns (pentru suntserios):

E cum ce? Toate alea din filmele XXX sunt incaltate cu tocuri mari. Si revenim la aia cu "relatiile nu merg pentru ca femeile se uita prea mult la telenovele si barbatii la filme porno"

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Cu cat mai goala, cu atat mai bine.

| Hammurabi a răspuns:

Te uiți prea mult la filme porno.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daaa! Si cu un cojoc pe ea.

| CdeMetal a răspuns:

Nu, e naspa.