| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Va pricepeti la agatat fete? nu ceva de genu sa fi romantic..asa sa le cuceresti rapid. stie cineva?

Răspuns Câştigător
| Hpzox a răspuns:

Sincer pe mine ma cucerit indiferenta lui, imi arata ca ma iubeste dar era si indiferenta intr-un sens bun.

Ca sa cuceresti o fata trebuie sa fii tu insuti, nu un tantalau de ala care vorbeste urat si care vorbeste fara rost.

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Sincer, nu prea, pentru ca intalnesc multe femei cu fite si foarte pretentioase, asa ca nu este usor pentru mine sa fac fata si nici nu prea stiu daca merita.

| username_3216 a răspuns:

Da-le valuta, mai rapid de atat nu cred ca se poate

| bantic000 a răspuns:

Hyy..la o fata in pimul rind ii place sa i se atraga atentia..si orice n-ai face..nu fi papa - lapte..nimeni nu vrea un catelus pe care sa-l conduca..fii tu insuti

| bantic000 a răspuns:

Neee.ti-as zice ca sint si fetee care nu morr dupa valuta.ce folos daca ai money da minta nikaa))

| bantic000 a răspuns:

Nu sint de acord.ce folos daca baiatul are bani da minte nu