| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-masad Am facut sex neprotejat apoi partenerul a ejaculat afara. Dupa o ora iarasi am facut sex, tot neprotejat inca partenerul meu nu urinase inainte.De data asta nu a mai ejaculat. Exista vreo posibilitate de a fi insarcinata?
Mentionez ca de a doua zi ma dureau ovarele.insa nu stiu daca are legatura. Multumesc.

18 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce ai facut neprotejat, nu stiai ca exista riscuri? Iti sugerez pilula de a 2-a zi... dar citeste prospectul. ^_^

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Durerea ovarelor nu are nici o legatura cu asta, pentru ca simptomele ca ai ramas insarcinata apar dupa minim o luna, in nici un caz in a doua zi!
Da, exista posibilitatea sa fi ramas in cazul in care erai in perioada ferita si el nu s-a spalat si nici nu a urinat intre timp!
Data viitoare sa incercati ca al doilea numar sa il faceti cu caciulita! tongue
Si ca sa fi sigura ca nu esti, fa-ti un test de sarcina, sunt teste care arata daca esti insarcinata si dupa 7 zile! ca sa nu te stresezi degeaba incearca sa faci unul!
Bafta!

| Picasso a răspuns:

Hmm ophhh mai exista caciulitze, nu stiiu da exista posibilitatea sa ramai insarcinata, de obicei noi nu prea ne gandim la asta, laughing noi suntem aia de a primi satisfactie fara sa ne gandim la riscuriwinking data aviatoare nu uita caciulitza caci api o sa ai zile rele tongue! zbyee si ai grija de tine

| mona a răspuns:

Exista posibilitatea daca erai in perioada fertila[daca e sa ne luam dupa ce scrie in carti, e posibil sa fi ramas spermatozoizi pe p...s daca nu a urinat si nici nu s a spalat intretimp] durererea ovareor nu stiu daca are legatura cu asta, poate ai racit.

| DNSK a răspuns:

U chiar nu t uiti si in jurul tau sa vezi k sunt altele ce trec prin asta? aa u vrei sa treci neaparat prin febra asta! pai zi asa! nu stiu cat ii de bine sa nu dormi sa nu mananci, da u stii! eu sper din tot sufletu sa scapi, k daca nu pun pariu k o sa ai un om pe constiinta! k mami si tati n-o sa t lase sa-ti tii copilul. mna.mare atentie pe viitor! doamne doamne sa aiba grija de tine

regis
| regis a răspuns:

Puteai ramane insarcinata, insa durerea de ovare nu are legatura cu asta.

| shadow72 a răspuns:

Te dor pentru ca faci sex ca ninfomana...nu cred ca ai ramas

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru shadow72):

Ce ai frate cu fata, las o în pace, fiecare cu viața lui, ce ti e ciudă?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele Ancuța poate te a tras curentul și ai răcit la ovare, voi fetele sînte ți așa de sensibile, ai grijă de tine, nu umbla desculță pe gresia rece deoarece te apucă durerea de ovare, îmbracă te bine să ai spatele acoperit să î ți fie cald, că dacă nu esti îmbrăcată bine te trage curentul la spate și apar durerile, noaptea înveleste te bine nu dormii dezvelită că poate transpiri și încinsă fiind te trage curentul și răcești, ai grijă de tine și de sănătate că -i m ai bună decît toate zcea nea mărin.

| Neworder21 a răspuns:

La medic mergi. Pana nu e prea tarziu.

mai bine pierzi 10 minute la o consultatie la medic, decat sa pierzi 9 luni.

tu singura decizi.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Altadata cand ti-o tragi,fii fata desteapta si protejaza-te (ca slava Domnului,nu mai suntem pe timpul lui Pasvante,si avem la dispozitie o multitudine de metode care sa te protejeze impotriva unei sarcini nedorite ).Ce draq,ca traim intr-o lume moderna,nu in salbaticie! Sau poate iti place sa faci avorturi! Da, exista o mare posibilitate sa fi ramas insarcinata! Dar deh, unde nu-i cap, e vai de picioare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, exista posibilitatea de a ramane insarcinata. Si daca te informai asupra acestei metode aflai si tu.
Baietii cand fac se excita ca si noi si cand se excita elimina o asa numita " picatura a placerii " adica sperma. Deci sunt sanse sa ramai insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, nu stiu cat de mult va intereseaza dar din fercire nu s-a intamplat nimic Multumesc celor ce si-au dat cu parerea si chiar daca am fost jignita poate de unele persoane, nu raspund cu aceeasi moneda. Pana la urma, chiar se poate intampla oricui (nici eu nu am crezut ca se va intampla).

| 5a a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca viitoare fi atenta cum faci ca un copil pe neasteptate iti poate distruge viata in sensul ca trebuie bani, medicamente si fel si fel de nevoit care trebuie sa-l ajuti + cred ca voi sunteti si tineri apai nu cred ca vrei sa ai un copchil happy

| DaW a răspuns:

Cine e taticu happy bravoo happy happysa aveti un copil sanatos baa voi sunte-ti ipocrtiti sau ce mama dra&Cu va f&teti si apoi? Va dati seama ce facte-ti? straight face sa mor eu va fu8teti si apoi intrebati? apoi avortati?! si o viata e pierduta din cauza unei plaaceristraight face

Răspuns utilizator avertizat
| icandream a răspuns:

Daca nu te-ai protezat si baiatul a ejaculat asa inseamna ca ai ramas insarcinta