| Anablondyi a întrebat:

Va rog spuneti-mi cu ce sa imi colorez parul ca sa dureze foarte putin si sa nu dostruga parul? ce vopsea e buna care sa nu aiba amoniac si chestii daunatoare parului cryingspuneti-mi va rog! dau funda ( vreau sa-mi inchid culoarea parului pentru ca sunt satena inchis si vreau bruneta ) :*

4 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Eu ma vopsesc cu garnier cu ulei de masline, si nu am probleme. fa-ti tratamente si masti naturiste. Coloareaza'te cu o culoare ap d cea a ta. si shapira e o vopsea buna si de durata :]. Nu dauneaza :]. Bafta >big grin

| PussicatDolls a răspuns:

Buna.Orice vopsea distruge parul`.
Eu am folosit foarte mult timp spray.Se gaseste in magazine
(nu sth exact pretu`) dar sta in cap pana in mom in care te speli.Si nu distruge parul`.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| zaharbrun a răspuns:

Du-te la magazin si cumpara nunantator se numeste e un fel de sampon cu care te speli pe cap e bunicel...